Реал – Ліверпуль 1:0 (заг. 6:2). ЛЧ, 1/8 фіналу. Звіт

Гол Каріма Бензема приніс мадридцям повторну перемогу над командою Юргена Клоппа.

2023-03-16 00:05

Наставник «Реала» Карло Анчелотті після виїзної перемоги з рахунком 5:2 зробив косметичні перестановки у складі. В основу повернувся Тоні Кроос, травмованого Давида Алабу прогнозовано замінив Начо, а Федеріко Вальверде перейшов на позицію вінгера (Родріго сів у запас). Більш руйнівний Едуардо Камавінга знову закрив опорну зону – Орельена Чуамені притримали в запасі.

В центр оборони «Ліверпуля» повернувся Ібраїма Конате, а трійка нападників у мерсисайдців не змінилась. Цікавою стала центральна ланка – Джордан Хендерсон і Стефан Байчетіч залишились у лазареті, а замість них на полі з'явились Джеймс Мілнер і Діогу Жота. Юрген Клопп явно збирався перевантажувати оборону «Реала» та збільшувати тиск у першій лінії пресингу.

До перерви єдиний по-справжньому важливий висновок полягав в тому, що «Реал» зберіг перевагу в три м'ячі, впоравшись у парі епізодів з тим, щоб не пропустити. Хоча деяка необережність мадридських гравців при грі в обороні дозволяла «Ліверпулю» створювати гострі моменти.

Звичайно, частина завдання підопічних Юргена Клоппа полягала в тому, щоб не дати «Реалу» забити ще. Із цим він впорався, але чого не вдавалося, так це знайти спосіб пробити Тібо Куртуа, у якого наприкінці першого тайму роботи стало більше, ніж у його ліверпульського колеги.

Гостям відчайдушно необхідно було забивати після перерви. Проте, на 78-й хвилині вони пропустили… Вінісіус Жуніор, опинившись перед воротами Алісона, повинен був самостійно пробивати з близької відстані, але спочатку не влучив по м'ячу, зате потім, уже лежачи на газоні, встиг проштовхнути його праворуч на Каріма Бензема. Навіть вивих гомілковостопного суглоба не завадив віце-чемпіону світу відкрити рахунок у зустрічі та зняв останні питання про чвертьфіналіста у цій парі.

РЕАЛ – ЛІВЕРПУЛЬ – 1:0 (заг. 6:2)
Бензема (79).
Реал: Куртуа, Карвахаль (Лукас Васкес, 86), Мілітао, Рюдігер, Начо, Камавінга, Кроос (Чуамені, 84), Модрич (Себальос, 82), Вальверде, Вінісіус Жуніор (Асенсіо, 84), Бензема (Родріго, 82).
Ліверпуль: Аліссон, Робертсон (Цимікас, 90+1), Ван Дейк, Конате, Александер-Арнольд, Мілнер (Окслейд-Чемберлен, 73), Фабіньо, Гакпо (Фабіу Карвалью, 90+1), Діогу Жота (Еліот, 57), Салах, Дарвін Нуньєс (Фірміно, 57).
Попередження: Цимікас (90+4).