Турніри

Ліга чемпіонів

Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Ізраїль наближається до України

Це рівно той випадок, коли емоції були перемінними. Від доброго до поганого. «Шахтар» порадував сенсацією, «Зоря» не змогла скористатися шансами. Радість і розчарування. З іншого боку, букмекери від самого початку не віщували нам нічого доброго, тож 0.4 бала до Таблиці коефіцієнтів – це ще далеко не найгірший здобуток.

2023-11-10 09:30

Він допоміг у сезонному показнику вийти на 3.100 бала. Конкуренти наблизилися, але не обігнали. Ізраїль скоротив відставання на 0.1 бала. Греція ігрових очок набрала менше (0.2), але завдяки виходу ПАОКа з групи отримала одне очко бонусу (0.2) й за підсумком тижня втримала баланс щодо України.Не може тримати цей баланс Сербія. Черговий її «нуль» означає, що Україна на 0.4 бала скоротила розрив. Тепер цей конкурент перебуває від нас на відстані двох перемог. А ось стосовно Норвегії та Данії перспективи не такі світлі. Перша на тижні взяла максимум – повноцінний бал до Таблиці коефіцієнтів (4 / 4 = 1). Друга збагатилася на 0.75. Тобто обидві виявилися у плюсі відносно України.

Чи є ще сенс звертати увагу на Чехію? Доведемо хоча б до логічного завершення груповий етап. Так, у цієї країни програла «Спарта», але «Вікторія» і «Славія» на двох взяли чотири очки, що додало цілих півтора бала до Таблиці коефіцієнтів. Ну і Швейцарія – хоч вона вже й дуже далеко. Цього тижня не відірвалася, але й не підпустила Україну. Це не позитив і не негатив. Так, проста констатація.У сезонному рейтингу, – коефіцієнт 2023/24, – Україна вискочила на 28-ме місце. Прикметно, що попереду – усі наші конкуренти, окрім Сербії. У неї – провал і проблисків не видно. Але нам передусім треба робити своє.

А своє – це брати два очки у наступному матчі «Шахтаря» з «Антверпеном», а «Зоря» мусить постаратися взяти реванш у «Маккабі». Сезон ще не втрачений. Але й не окреслений гарантіями, що все буде окей.

ua-football.com