Турніри

Ліга чемпіонів

Ван Леувен: «У перерві ми використали не лише ментальний аспект, а й тактичний»

Головний тренер «Шахтаря» Патрік ван Леувен на післяматчевій прес-конференції підбив підсумок поєдинку 2-го туру Ліги чемпіонів з «Антверпеном» (3:2).

2023-10-04 23:09

– Що ви сказали команді у перерві, щоб гравці вийшли на другий тайм та змогли розірвати «Антверпен»?

– Ми грали з «Антверпеном» для місцевих уболівальників. Ми також грали для українських уболівальників, які сиділи на трибунах. Ми граємо для тих, хто зараз в Україні, хто стежив на телебаченні. Ми також зрозуміли, що маємо зробити гру для них, тому що вони нас підтримують усіма силами. Невеликі зміни, які ми провели в тактиці, призвели до голів у другому таймі.

– У чому ви бачите різницю між таймами?

– Ми відреагували на тактику «Антверпена». Ми від них чекали трохи іншого. Вони показали, що показали. «Шахтар» мав пластично поміняти свою тактику. У перерві ми використали не лише ментальний аспект, а й тактичний аспект гри, що й принесло гарний результат.

– Тепер міжнародна пауза. Команда не гратиме наступні два тижні. Чи можна розглядати це як негатив, бо такий позитивний результат міг би стати каталізатором для подальших ігор команди?

– Наразі гравці братимуть участь у національних матчах. Також будуть і тренувальні поєдинки. Це все відіграватиме позитивну роль для підготовки до наступних матчів ЛЧ.

ua-football.com