BeIN Sports: арбітри помилилися, не зарахувавши гол «Баварії» у ворота «Реала» на останніх хвилинах

2024-05-09 17:11

Марокканський захисник «Баварії» Нуссайр Мазрауї не перебував в офсайді перед голом у ворота «Реала» на останніх хвилинах матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Про це свідчить графічне відображення положення поза грою, створене багатонаціональною мережею спортивних каналів BeIN Sports.

Нагадаємо, наприкінці матчу після довгої передачі Йозуа Кімміха захисник «Баварії» Маттейс де Лігт вразив ворота мадридського клубу. Проте арбітр Шимон Марциняк, не дочекавшись закінчення епізоду, дав свисток, зафіксувавши офсайд. Таким чином гол німецької команди не був зарахований.

Зазначимо, що «Баварія» вилетіла з Ліги чемпіонів, поступившись за сумою двох зустрічей (3:4). У фіналі турніру «Реал» зіграє з дортмундською «Боруссією». Зустріч відбудеться 1 червня на лондонському стадіоні «Вемблі».