«Байєр» установив рекордну серію без поразок в європейському футболі

2024-05-10 14:14

«Байєр» уникнув поразки в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи проти «Роми» (2:2), відігравшись на 7-й компенсованій хвилині завдяки голу захисника Йосипа Станішича.

Леверкузенці продовжили безпрограшну серію до 49 матчів. Команда Хабі Алонсо жодного разу не програвала цього сезону: 40 перемог і дев’ять нічиїх.

За цим показником німецький клуб вийшов на перше місце в європейському футболі та побив рекорд «Бенфіки», яка не програла в 48 поспіль зустрічах у всіх турнірах у період з 22 грудня 1963 року до 7 лютого 1965-го.

До кінця сезону «Байєру» залишилося провести чотири гри: два поєдинки в бундеслізі, фінал Кубка Німеччини проти «Кайзерслаутерна», а також вирішальний матч Ліги Європи проти «Аталанти».