Ліга чемпіонів-2023/24. 3-й тур. Подробиці матчів середи

«Порту» відсвяткував вольову перемогу над «Антверпеном», «ПСЖ» розгромив безпорадний «Мілан», а «Селтик» не втримав перевагу над «Атлетико».

2023-10-26 00:20

У квартеті Е нідерландський «Фейєноорд» здолав римське «Лаціо». На перерив чемпіон Нідерландів пішов із солідним гандикапом у два м'ячі, котрі забивали Сантьяго Хіменес та Зеррукі. Рахунок до розгромного довів Хіменес, оформивши дубль, а гол престижу за італійський клуб забив іспанець Педро. У іншому маті групи «Селтик» у домашньому матчі двічі вів у протистоянні з мадридським «Атлетико», але не зумів втримати перевагу – нічия 2:2.

У Бельгії між собою зустрілися «Антверпен» та «Порту», які є суперниками донецького «Шахтаря» за квартетом H. Гравцям бельгійської команди вдалося дещо здивувати одного з фаворитів своєї групи, коли за підсумками першого тайму вони мали перевагу за «драконами» в один м'яч завдяки Юсуфу. Проте вже після перерви підопічним Сержіу Консейсау вдалося переломити хід цього протистояння на свою користь та забити у ворота «Антверпена» аж чотири м'ячі, здобувши у підсумку розгромну перемогу з рахунком 4:1.

Головним героєм матчу можна сміливо назвати нападника «Порту» Еванілсона, який оформив на свій рахунок хет-трик.

Дортмундська «Боруссія» втримала мінімальну перемогу над «Ньюкаслом», а «ПСЖ» розгромив безпорадний «Мілан» у групі F. Тепер «Ньюкасл» і «Боруссія» мають по 4 очки. Англійці тримають на другій позиції завдяки кращій різниці голів, «ПСЖ» лідирує з 6 заліковими балами, а «Мілан» замикає квартет з 2 пунктами у активі.

У групі G «Манчестер Сіті» у гостях обіграв швейцарський «Янг Бойз» із рахунком 3:1. На гол гостей у виконанні «городян» на старті другого тайму від Мануеля Аканджі, господарі поля відповіли результативним ударом Мешака Еліа через чотири хвилини. Перемогу команді Хосепа Гвардіоли приніс забитий м'яч Ерлінга Голанна, який реалізував пенальті на 67-й хвилині. Потім на 86 хвилині норвезький форвард оформив дубль.

В іншому матчі групи «Лейпциг» на своєму полі обіграв сербську «Црвену Звезду» з рахунком 3:1. Німці відкрили рахунок зусиллями Давіда Раума, а потім у середині другого тайму Хаві Сімонс до гольової передачі додав результативний удар, подвоївши перевагу господарів поля. Гості відповіли влучним ударом Марко Стаменича на 70-й хвилині зустрічі, але й тут останнє слово залишилося за «биками» – на 84-й хвилині відзначився Ольмо.

Таким чином, «Манчестер Сіті» набрав сім очок і посідає перше місце у групі G, випереджаючи «Лейпциг», який має шість залікових балів.