Турніри

Ліга конференцій

Розклади в Лізі конференцій: кому що потрібно в шостому турі

2023-12-14 13:46

Хто вже в плей-офф? Хто втратив шанси? Кому що потрібно в шостому турі?

Переможці груп: «Вікторія», ПАОК

Гарантували місце у топ-2 і можуть виграти групу: «Астон Вілла», «Брюгге», «Буде-Глімт», «Гент», «Лілль», «Маккабі» Тель-Авів, «Слован» Братислава

Посядуть друге місце: «Айнтрахт»

Можуть фінішувати в топ-2 за підсумками шостого туру: «Алкмаар», «Астана», «Балкані», «Динамо» Загреб, «Генк», «Легія»*, «Лудогорець»*, «Нордшелланд»*, «Фенербахче»*, «Ференцварош»*

* можуть виграти групу

Не можуть фінішувати в топ-2: «Абердін», «Бешикташ», «Брейдаблік», «ЗОРЯ», «Зринськи», «Клаксвік», «Лугано», «Олімпія», «Спартак» Трнава, «Чукарічки», ГІК

Указаний київський час початку матчів

ГРУПА A
14.12: «Слован» – «Олімпія» (22:00), «Лілль» – «Клаксвік» (22:00)

«Лілль» фінішує в топ-2. Вийде в плей-офф з першого місця, якщо переможе «Клаксвік». Якщо «Слован» не обіграє «Олімпію», то «Лілль» стане першим у будь-якому разі.

«Слован» фінішує в топ-2. Посяде перше місце в групі, якщо обіграє «Олімпію», а «Лілль» не зможе обіграти «Клаксвік».

«Клаксвік» не може фінішувати в топ-2.

«Олімпія» не може фінішувати в топ-2.

ГРУПА B
14.12: «Маккабі» Тель-Авів – «Гент» (22:00), «Зоря» – «Брейдаблік» (22:00)

«Гент» фінішує в топ-2. Посяде перше місце в групі, якщо уникне поразки від «Маккабі».

«Маккабі» фінішує в топ-2. Ізраїльтяни посядуть перше місце в групі, якщо обіграють «Гент».

«ЗОРЯ» не може фінішувати в топ-2.

«Брейдаблік» не може фінішувати в топ-2.

ГРУПА C
14.12: «Вікторія» – «Астана» (22:00), «Динамо» Загреб – «Балкані» (22:00)

«Вікторія» посяде перше місце в групі.

Загребське «Динамо» стане другим, якщо уникне поразки від «Балкані».

«Астана» посяде друге місце, якщо обіграє «Вікторію», а «Динамо» поступиться «Балкані».

«Балкані» посяде друге місце, якщо переможе «Динамо», а «Астана» не виграє у «Вікторії».

ГРУПА D
14.12: «Брюгге» – «Буде-Глімт» (22:00), «Лугано» – «Бешикташ» (22:00)

«Брюгге» фінішує в топ-2. Бельгійці посядуть перше місце в групі, якщо не програють «Буде-Глімт» у два м'ячі або більше.

«Буде-Глімт» фінішує в топ-2. Норвежці вийдуть у плей-офф з першого місця, якщо обіграють «Брюгге» в два м'ячі або більше.

«Лугано» не може фінішувати в топ-2.

«Бешикташ» не може фінішувати в топ-2.

ГРУПА E
14.12: «Легія» – «Алкмаар» (19:45), «Зринськи» – «Астон Вілла» (19:45)

«Астон Вілла» фінішує в топ-2. Вона посяде перше місце в групі, якщо уникне поразки від «Зринськи». Якщо «Легія» не переможе «Алкмар», то «Астон Вілла» залишиться першою в будь-якому випадку. Якщо «Астон Вілла» програє, а «Легія» переможе, все вирішать додаткові показники: спочатку загальна різниця м'ячів, потім кількість забитих м'ячів, потім кількість голів на виїзді (за цим показником лідирує «Астон Вілла»).

«Легія» фінішує в топ-2, якщо уникне поразки. Вона може виграти групу, якщо переможе «Алкмаар», а «Астон Вілла» поступиться «Зринськи».

«Алкмаар» посяде друге місце та зіграє в стикових матчах, якщо переможе «Легію».

«Зринськи» не може фінішувати в топ-2.

ГРУПА F
14.12: «Генк» – «Чукарічки» (19:45), «Ференцварош» – «Фіорентина» (19:45)

«Фіорентина» фінішує в топ-2. Вона посяде перше місце в групі, якщо уникне поразки від «Ференцвароша».

«Ференцварош» посяде одне з двох перших місць, якщо не програє «Фіорентині», або якщо «Генк» не візьме гору над «Чукарічки». Навіть у разі поразки «Ференцварош» може фінішувати в топ-2, якщо поступиться з різницею в один м'яч, а «Генк» виграє в один м'яч. І тут все вирішать додаткові показники. Угорці стануть першими, якщо обіграють «Фіорентину». Вони посядуть друге місце у випадку нічиєї або поразки, як описано вище.

«Генк» вийде в стикові матчі з другого місця в разі перемоги над «Чукарічки» та поразки «Ференцвароша», разом із цим або бельгійці мають виграти більше ніж в один м'яч, або угорці мають програти більше ніж в один м'яч. Якщо «Генк» виграє в один м'яч, а «Ференцварош» в один м'яч програє, то все вирішать додаткові показники.

«Чукарічки» не може фінішувати в топ-2.

ГРУПА G
14.12: ПАОК – ГІК (19:45), «Абердін» – «Айнтрахт» (19:45)

ПАОК вийшов до 1/8 фіналу з першого місця.

«Айнтрахт» фінішує другим і зіграє в «стиках».

«Абердін» не може фінішувати в топ-2.

ГІК не може фінішувати в топ-2.

ГРУПА H
14.12: «Лудогорець» – «Нордшелланд» (19:45), «Фенербахче» – «Спартак» Трнава (19:45)

«Нордшелланд» фінішує в топ-2, якщо уникне поразки від «Лудогореця», або якщо «Фенербахче» не обіграє «Спартак». «Нордшелланд» посяде перше місце в групі та напряму вийде до 1/8 фіналу, якщо обіграє «Лудогорець», або якщо зіграє внічию й «Фенербахче» теж утратить очки. «Нордшелланд» посяде друге місце, якщо зіграє внічию, а «Фенербахче» переможе, або якщо поступиться, а «Фенербахче» не виграє.

«Лудогорець» фінішує в топ-2, якщо обіграє «Нордшелланд», або якщо зіграє внічию, а «Фенербахче» не здобуде перемогу, або, можливо, якщо й «Лудогорець», і «Фенербахче» зазнають поразкок (у цьому випадку розподіл місць залежатиме від додаткових показників). «Лудогорець» посяде перше місце та безпосередньо вийде до 1/8 фіналу, якщо переможе, але разом із цим «Фенербахче» не переможе з більшим рахунком. Якщо «Фенербахче» заб’є більше, «Лудогорець» посяде друге місце та вийде в стикові матчі. Це також станеться, якщо «Лудогорець» зіграє внічию, а «Фенербахче» не виграє. «Лудогорець» може влаштувати й поразка, але тоді «Фенербахче» повинен теж програти з такою ж або більшою різницею.

«Фенербахче» фінішує в топ-2, якщо обіграє «Нордшелланд», або якщо зіграє внічию, а «Лудогорець» зазнає поразки, або, можливо, якщо й «Лудогорець», і «Фенербахче» зазнають поразкок (у цьому випадку розподіл місць буде залежатиме від додаткових показників). «Фенербахче» посяде друге місце та вийде в стикові матчі, якщо виграє й одночасно переможе «Нордшелланд».

«Спартак» не може фінішувати в топ-2.

footclub.com.ua