Ліга конференцій

ЛК-2023/24, стиковий раунд. Результати повторних матчів

«Мольде» розбив у Варшаві «Легію», а «Штурм» переміг у Братиславі «Слован». Покинув розіграш Ліги конференцій німецький «Айнтрахт», який програв на домашньому полі лідеру бельгійського чемпіонату «Юніону».

2024-02-23 00:21

«Айнтрахт» сенсаційно вилетів від «Уніона». У першому матчі в Бельгії команди розписали бойову нічию, тож "орли" мали чудовий шанс продовжити собі євровесну на очах власних уболівальників. Перший тайм минув без голів, а одразу по перерві гості шокували німців. Наприкінці зустрічі «Уніон» зробив рахунок переконливішим, але «Айнтрахт» зумів закрутити інтригу за дві хвилини до завершення основного часу. Дива, однак, не сталось – бельгійці вистояли і вийшли в 1/8 фіналу турніру.

«Слован» безславно завершив виступи у Лізі конференцій, мінімально поступившись «Штурму». Австрійці вдома розбили братиславців з рахунком 4:1, тож на матч-відповідь їхали без особливих нервів. Одного гола на початку другого тайму цілком вистачило, аби забезпечити собі загальну перемогу. Форвард «Динамо» Жерсон Родрігес, який виступає за «Слован» на правах оренди, не зумів бодай якось підсолодити гіркоту поразки (у першій зустрічі саме люксембуржець забив єдиний м'яч).

У ще одному матчі «Олімпіакос» повторив результат першого матчу з «Ференцварошем», мінімально здолавши угорців. Долю зустрічі вирішив пенальті наприкінці першого тайму. Греки йдуть далі.

Загребське «Динамо» зіграло внічию з «Бетісом», і це дозволило хорватській команді пройти далі за рахунок виїзної перемоги. У грі у відповідь голами відзначилися Такуро Канеко у складі хорватів, і Седрік Бакамбу у «Бетіса».

У іншій зустрічі «Серветт» у гостях мінімально обіграв «Лудогорець» після нічиї у першій грі. Єдиний гол у складі швейцарської команди забив Тімоте Конья, який і приніс «Серветту» путівку до у наступний раунд.

Нагадаємо, вчора «Маккабі» з Хайфи зіграв внічию із «Гентом» (1:1) та завдяки перемозі у першій зустрічі став першим учасником 1/8 фіналу Ліги конференцій.

ДИНАМО Загреб – БЕТІС – 1:1 (заг. 2:1)
Канеко (59) – Бакамбу (39).
Динамо: Невистич, Перкович, Теофіль-Катрін, Берно, Ристовськи, Мишич, Сучич (Халілович, 90+4), Батурина, Ходжа (Кульонович, 86), Канеко (Шпикич, 75), Петкович.
Бетіс: Сілва, Міранда (Плегесуело, 79), Ріад, Руїбаль (Санчес, 70), Рока, Карвалью, Кардозо, Еззальзулі, Фекір, Діао (Бельєрін, 61), Бакамбу (Жозе, 46).

ЛУДОГОРЕЦЬ – СЕРВЕТТ – 0:1 (заг. 0:1)