Ліга конференцій

Ліга конференцій-2023/24. Подробиці 5-го туру

«Зоря» розгромно поступилась лідеру квартету «Генту» та втратила шанси на вихід з групи, в той час як «Маккабі» Тель-Авів обіграв ісландський «Брейдаблік» і гарантував собі участь в плей-офф.

2023-12-01 00:14

У групі А Паулу Фонсека зі своїм «Ліллем» обіграв «Олімпію». В іншому матчі в цьому квартеті сенсаційний «Клаксвік» програв «Словану». Французи та словаки гарантували собі місце в наступному раунді.

«Вікторія» Пльзень змогла на виїзді обіграти «Балкані». Втім, це не вплинуло на турнірне становище команди у групі С. Чехи забезпечили собі місце в наступному раунді. Інші три команди не втратили шанс здобути путівку. Загребське «Динамо» має шість балів, «Балкані» – п'ять, а «Астана» – чотири.

У групі D «Брюгге» та «Буде-Глімт» ще в попередньому турі оформили путівки в наступний раунд. Сьогодні обидві команди свої зустрічі виграли. Бельгійці просто розтрощили «Бешикташ», а «Буде-Глімт» обіграв «Лугано».

У групі F «Фіорентина» та «Генк» обмінялися голами на останніх хвилинах першого тайму. Вдруге забити "фіалки" змогли тільки наприкінці гри, та й то з пенальті. 2:1 – «Фіорентина» з 11-ма очками гарантувала собі першу позицію. «Генк» поки третій. В іншому матчі «Чукарічкі» не втримали навіть нічию з «Ференцварошем» і все ще не набрали жодного очка у груповому турнірі. В угорської команди 9 балів і матч з «Фіорентиною» в останньому турі. Тоді й вирішиться, хто стане другим – «Генк» чи «Ференцварош». Бельгійцям потрібно вигравати і чекати поразки угорців.

У квартеті H «Норшеллан» двічі забив у ворота «Фенербахче» ще в першому таймі, але зарано розслабився. Упродовж хвилини турецька команда забила двічі. На щастя для данців, другий гол скасували через гру рукою. По перерві господарі влаштували розгром, оформивши ще чотири голи.

«Спартак» Трнава достроково втратив шанси на вихід з групи, але дав бій «Лудогорцю», який б'ється за путівку в плей-офф. Команда Ігоря Пластуна (українець на груповий турнір не заявлений) забила лише на 74-й хвилині. Словаки тут же відігралися. «Лудогорець» вирвав перемогу лише на 90+5 хвилині, а перед тим ще й не забив пенальті. 1:2 – вкрай важлива перемога для болгарської команди. Тепер в останньому турі «Лудогорцю» потрібно обіграти «Норшелланд». Після 5 турів у «Норшелланда» 10 очок, «Фенербахче» і «Лудогорець» мають по 9, «Спартак» набрав один бал.