Antalya Cup 2019 (U-21). Україна – Латвія – 1:1

Четвертий ігровий день на турнірі виявився для молодіжної збірної України нічийним – команда здобула очко у грі з командою Латвії, що дозволило українцям залишитися на чолі турнірної таблиці. Нагадаємо, раніше синьо-жовті зіграли з Естонією (0:0), Македонією (3:1) та Казахстаном (2:0).

Ffu.ua

2019-03-26 17:00

Оскільки ще вчора українці грали проти казахів, сьогодні у грі з латвійцями головний тренер «молодіжки» Руслан Ротань провів ротацію і надав шанс показати себе іншим гравцям. Але якнайкраще в першому таймі проявив себе форвард Назарій Русин, який вдало завершив дії партнерів та відкрив рахунок у матчі.

Другий тайм вийшов дуже важким для українців. Латвійці, які на турнірі зіграли унічию з Казахстаном та перемогли Македонію, мали кілька гарних нагод відзначитися. Лєднєв, який вийшов на заміну, заробив пенальті у наші ворота, але чудово зіграв воротар Олег Білик. Так само голкіпер синьо-жовтих діяв згодом, ще двічі рятуючи свої ворота. Але втримати перемогу українці у підсумку не зуміли, пропустивши гол на останній хвилині зустрічі.

Наша команда в підсумку стала переможцем міжнародного турніру Antalya Cup 2019, оскільки в заключному поєдинку Естонія та Македонія розписали нічию з рахунком 1:1.

Нагадаємо, що цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 (U-21) синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

УКРАЇНА (U-21) – ЛАТВІЯ (U-21) – 1:1
Русин (15) – Балодіс (90).
Україна (стартовий склад): Білик, Дубінчак, Вантух, Чеберко, Русин, Козак, Алібеков, Смирний, Семеніхін, Якимець, Стецьков.