Турниры

Молодежь

Украина (U-18): к отбору Евро – через турниры в Турции и Словакии

2020-01-14 14:14

До старту у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2021 року підопічні Володимира Єзерського проведуть чотири етапи підготовки.

Юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) свій перший збір у поточному році розпочне 23 березня. Під час цього збору команда візьме участь у турнірі «Кубок федерації», який пройде в Туреччині.

Наступний етап підготовки в синьо-жовтих запланований у період із 14-го по 23 травня. Цього разу українці виступатимуть на турнірі Slovakia Cup за участі восьми команд. Наші матчі мають відбутися 18-го, 19-го, 21-го й 22-го числа.

В останній день літа ця збірна України розпочне підготовку до двох виїзних товариських матчів (5-го й 7-го вересня) проти болгарських однолітків.

Заключний збір перед кваліфікаційним раундом Євро-2021 (U-19) підопічні Єзерського проведуть удома в період із 5-го по 13 жовтня, зігравши два контрольні поєдинки.

Ну а сам кваліфікаційний раунд пройде в листопаді. Матчі відбудуться 10-го, 13-го й 16-го числа. Суперниками синьо-жовтих будуть команди Чорногорії, Білорусі та Ізраїлю (господар турніру). До еліт-раунду потраплять володарі двох перших місць у групах кваліфікаційного етапу і краща команда із числа тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першою та другою збірними.

ffu.ua