Турніри

Молодь

Михайленко – про роботу зі збірною України U-19: «Найважливіше питання – не загубити тих гравців, які зараз за кордоном»

2024-02-21 11:29

Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів про свої завдання на новій посаді.

– Чи приступили ви вже до роботи?
– Я вже приступив, так. Я працюю ще з початку січня, спілкуюся з помічниками, з усіма. Дуже багато часу дивлюсь матчі, переглядаю гравців, зв’язуюся з багатьма, хто зараз за кордоном. І з їхніми тренерами та аналітиками, щоб переймати всю інформацію. Дуже багато хлопців грають за кордоном.

– Які завдання стоять перед вами як перед новим головним тренером?
– Була зустріч з Сергієм Ребровим та Унаї Мельгосою, де ми спілкувалися, виробляли механізм, як цих гравців, які поїхали з України, відслідковувати.

Основне завдання – спробувати вийти у фінальну частину Євро, спробувати показати хорошу гру, яку хочуть бачити вболівальники. І щоб футболісти прогресували.

Найважливіше питання – не загубити тих гравців, які зараз за кордоном. Треба мати з ними зв’язок. Це не так легко, як здається, у такому віці вони дуже швидко прогресують.

Не називатиму конкретні імена, але є багато випадків, коли після двох років у конкурентному середовищі дитина прогресує. Є відео та інформація по деяких гравцях, які зробили такий прогрес. Ціль – не загубити їх та дати їм можливість.

ua.tribuna.com