ЄВРО-2024 (U-19). Україна пробилася до еліт-раунду відбору!

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) перемогою завершила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19).

2023-11-21 14:37

Підопічні Олега Кузнецова виступали в групі 7 разом із командами Словаччини, Косова та Мальти. Після перемоги в першому матчі міні-турніру, що проходив у мальтійському місті Та-Калі, над господарями змагань (3:1), у наступній грі українці поступилися Косову (0:4).

Для виходу з групи синьо-жовтим у заключному поєдинку квартету обов’язково потрібно було обіграти Словаччину. І наша команда зі своїм завданням упоралася.

Ударна 10-хвилинка в першому таймі вилилася в голи Івана Єрмачкова, Максима Деркача й Тараса Михавка, а наприкінці матчу крапку поставив Матвій Пономаренко, тож у підсумку юнацька збірна України здобула розгромну перемогу – 4:0, чим забезпечила собі принаймі друге місце в групі. Наступного року синьо-жовті візьмуть участь в еліт-раунді кваліфікації, жеребкування якого пройде в грудні.