Молодь

Євро 2025 (U21). Україна – Англія 3:2. Перемога над чемпіоном!

Підопічні Унаї Мельгоси вдало розпочали відбір, перемігши спочатку Північну Ірландію (1:0), а потім Люксембург (3:0). Сьогодні ж у словацьких Кошицях в номінально домашньому матчі синьо-жовтим протистояв куди більш іменитий суперник — збірна Англії.

2023-10-16 22:00

Початок поєдинку був для українців дуже важким. 30 хвилин суперники домінували, влаштувавши справжню облогу наших воріт. Однак наша команда зуміла не лише відбитися, а й на 31-й хвилині провести результативну контратаку. Максим Брагару з правого флангу зробив прострільну передачу у штрафний майданчик англійців, а Назар Волошин зумів завершити її влучним ударом.

Більше того — на 43-й хвилині синьо-жовті отримали право на штрафний удар, і Олег Очеретько прямим пострілом ефектно закрутив м'яч у дальній кут воріт Джеймса Треффорда. Тож на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь збірної України.

Другий тайм став деякою мірою повторенням першого. Англійці знову багато атакували, а наші покладалися на контргру. Атакувальні зусилля суперників увінчалися успіхом на 67-й хвилині. Ноні Мадуеке отримав м'яч у куті штрафного майданчику і спрямував його від стійки у ворота.

А на 89-й Чарлі Крессуелл таки відновив рівновагу, замкнувши дальню стійку після навісу Харві Елліотта.

Утім, українці зробили неможливе. На четвертій компенсованій хвилині Ілля Квасниця у контратаці забив переможний м'яч — 3:2.