Молодіжний ЄВРО-2025. Група F. Україна – Азербайджан 1:0

Здобувши 15 очок у п’яти матчах, підопічні Унаї Мельгоси продовжують упевнено лідирувати у відбірному турнірі.

2023-11-21 22:23

Поточний відбірний цикл чемпіонату Європи молодіжна збірна України (гравці 2002 року народження й молодші), яку очолює іспанець Унаї Мельгоса, розпочала із чотирьох поспіль перемог. Чотири дні тому синьо-жовті впевнено обіграли команду Люксембургу (4:0), а сьогодні, знову в Мурсії, приймали однолітків із Азербайджану.

У першому таймі наші хлопці володіли тотальною перевагою. На старті поєдинку господарі поля тричі влучили в каркас: Очеретько — з кутового, Волошин — після прострілу Романа, Бражко — зі штрафного. Також виділявся на вістрі атаки Краснопір, який завдав кількох ударів по воротах. Відкрили ж рахунок українці на 34-й хвилині, коли Волошин заробив пенальті, а Бражко його впевнено реалізував.

На початку другого тайму азербайджанці створили свій момент — Нещерет потягнув небезпечний удар Джафарова. У цілому ж українці контролювали розвиток подій, на 60-й хвилині здалеку повз ціль пробив Бражко. Пізніше Рубчинський вивів на ударну позицію Очеретька, удар якого заблокували.

На 77-й хвилині суперники знову підібралися до воріт Нещерета, але Руслан не дозволив Ахундзаде себе переграти. Українці відповіли ударом Кучерявого над поперечиною з подачі Вівчаренка. Кінцівка поєдинку вийшла дещо нервовою, але синьо-жовті зуміли здобути перемогу в останньому матчі року — 1:0.