Молодь

Українська молодіжка програла Узбекистану

У вирішальному поєдинку змагань молодіжна збірна України нічого не зуміла протиставити азійській команді.

2021-05-28 19:47

Після перемоги молодіжної збірної Узбекистану над командою Азербайджану українська «молодіжка» отримала шанс виграти Турнір Валерія Лобановського. Однак для цього підопічним Руслана Ротаня потрібно було обіграти узбекистанців.

У порівнянні з першим матчем на турнірі головний тренер синьо-жовтих в стартовому складі зробив сім замін. Здавалося, усе в руках господарів, але перший тайм показав, що суперник був дуже гідним. За 45 хвилин українці змогли створити лише пару моментів, які з великою натяжкою можна було назвати гольовими. Підопічні Тимура Кападзе повністю контролювали гру. Небезпечних моментів біля воріт Турбаєвського було вдосталь. Благо голкіпер був на висоті, або узбекистанців підводила неточність.

Утім, якщо суперник сам не міг забити, у цьому йому допоміг захисник збірної України. На 42-й хвилині Муравський, якому явно не вдався перший тайм, невдало обробив м'яч у своєму штрафному, і його підкараулив Жалоліддінов, який спокійно розібрався з нашим воротарем. 0:1.

За логікою, у другому таймі синьо-жовті мали збільшувати темп і якомога швидше намагатися відігратися. Однак на ділі узбекистанці, які на цьому турнірі показали себе навченою командою, як і раніше, контролювали хід гри. А коли на 63-й хвилині після розіграшу кутового Норчаєв забив другий м'яч, ситуація для українців стала критичною.

На 67-й хвилині другу жовту картку отримав Хаміджонов, однак якихось дивідендів господарі з цього не отримали. Так, українці почали більше володіти м'ячем, але небезпечних моментів біля воріт Абдунабієва майже не було.

Так гра і дійшла до закінчення. Таким чином, переможцем Турніру Валерія Лобановського стала збірна Узбекистану, друге місце посіли азербайджанці, на третьому – господарі змагань.