BANNIKOV CUP: другий турнір поспіль Україна поступається в фіналі Туреччині в серії пенальті

Сьогодні в Києві відбувся фінальний матч турніру BANNIKOV CUP, в якому зустрічалися юнацькі збірні України та Туреччини.

2021-08-30 20:50

Нагадаємо, що українці у своїй групі випередили команди Вірменії (4:0), Білорусі (2:2) і Болгарії (1:0), а турки – Грузію (2:1), Словаччину (3:2) і Узбекистан (2:3).

Суперники, можна сказати, почали матч без розвідки. Уже на 6-й хвилині Деркач мав відкривати рахунок, проте Байрам неймовірним чином потягнув удар українського півзахисника. За рахунок пресингу турки спробували притиснути господарів до воріт, але на 10-й хвилині пропустили контратаку. Ющенко віддав пас праворуч, здавалося, що м'ячем заволодіє Арікан, але його обікрав Кремчанін, який із кута воротарського потужним ударом пробив голкіпера гостей. 1:0.

У ці хвилини збірна Туреччини якщо й наближалася до воріт Кравця, до ударів справа не доходила. У той час як на 19-й хвилині Панченко непогано пробивав метрів із 15-ти, але і в цій ситуації Байрам виявився на висоті.

У другій половині тайму швидкості трохи знизилися, але це не заважало українцям періодично турбувати воротаря гостей. Свій перший і єдиний момент до перерви гості створили на 40-й хвилині, але м'яч після удару Озбакчіші пролетів поруч зі стійкою.

Другий тайм почався з атак турецької збірної, і вже Кравцю довелося попотіти в рамці своїх воріт. У цей час у підопічних Олега Кузнецова гра попереду не клеїлася, все, що вони змогли зробити, так це заробити один кутовий. У середині тайму за рахунок фолів, часом дуже жорстких, темп матчу впав, що було на руку синьо-жовтим. Гра вирівнялася, правда, ненадовго. Турки знову притиснули українців до свого штрафного, та на 75-й хвилині захисні побудови господарів дали збій. Киличсой отримав оперативний простір у штрафному суперника й холоднокровно розібрався з Кравцем. 1:1. Кінцівка зустрічі також пройшла за невеликої переваги турків, але рахунок на табло не змінився. За регламентом змагань командам довелося виконувати серію пенальті, в якій кращими виявилися турецькі футболісти.

На жаль, другий турнір поспіль Україна поступається в фіналі Туреччині в серії пенальті...

BANNIKOV CUP, Фінал

УКРАЇНА (U-17) – ТУРЕЧЧИНА (U-17) – 1:1 (пен. – 3:5)
Кремчанін (10) – Киличсой (75).
Україна (U-17): Кравець, Балаба, Сизонюк, Д.Білоконь, Гусєв, Янчишин, Янович, Кремчанін, Деркач (Катрич, 64), Ющенко (Дебич, 46; Лисенко, 84), Панченко (Дзень, 46).
Туреччина (U-17): Байрам, Бюлбюл, Коюнджу, Киргил, Йонтем, Біїлгін (Челік, 46), Каяр, Озбакчиши, Аджар (Туран, 66), Арикан, Киличсой.
Попередження: Дзень (68), Балаба (88) – Коюнджу (17), Киличсой (61), Арікан (80).
Серія пенальті: 0:1 Челік, 1:1 Янович, 1:2 Бюлбюл, 2:2 Балаба, 2:3 Йонтем, 3:3 Сизонюк, 3:4 Туран, 3:4 Дзень (воротар), 3:5 Киличсой.