Турніри

Молодь

ЧЄ-2024 (U-17): у еліт-раунді відбору українці зустрінуться з греками, швейцарйцями та словаками

У четвер, 7 грудня, відбулося жеребкування еліт-раунду кваліфікації ЧЄ-2024 серед юнаків до 17 років, в якому взяла участь і збірна України (футболісти не старші 2007 року народження).

2023-12-07 17:07

Нагадаємо, підопічні Володимира Єзерського посіли третє місце у своїй групі кваліфікаційного раунду та пройшли далі за конкурсом серед третіх команд. Перед жеребкуванням еліт-раунду відбору синьо-жовті потрапили до четвертого кошика.

Серед 32-х учасників жеребкування була 31 команда, яка подолала бар'єр кваліфікаційного раунду, а також збірна Нідерландів — перша сіяна команда, яка стартує одразу з елітного раунду.

32 команди були поділені на вісім груп, поєдинки яких пройдуть у березні. На кону — 15 путівок до фінальної стадії, яка проходитиме з 20 травня до 5 червня 2024 року на Кіпрі. У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.

За підсумками жеребкування еліт-раунду синьо-жовті потрапили до групи 4, де зіграють із командами Греції, Швейцарії та Словаччини.

Євро-2024 (U-17). Еліт-раунд відбору
Група 1:
 Англія, Франція, Угорщина, Північна Ірландія.
Група 2: Уельс, Болгарія, Швеція, Румунія.
Група 3: Нідерланди, Бельгія, Фінляндія, Італія.
Група 4: Греція, Швейцарія, Словаччина, Україна.
Група 5: Португалія, Німеччина, Хорватія, Ірландія.
Група 6: Туреччина, Сербія, Грузія, Данія.
Група 7: Іспанія, Австрія, Словенія, Норвегія.
Група 8: Польща, Чехія, Білорусь, Боснія і Герцеговина.

uaf.ua