Євро-2022 (U-19), група 5. Україна – Фінляндія – 2:1

Після перемоги у стартовому поєдинку відбору європейської першості 2022 року над Мальтою (4:2) сьогодні в польській Плевісці підопічні Володимира Єзерського зустрічалися з Фінляндією.

2021-10-09 15:25

Як і в першому матчі, українці пропустили першими: на 21-й хвилині Ессе Ніккі після подачі кутового спрямував м'яч у сітку воріт Твардовського. Однак уже за 15 хвилин синьо-жовті відновили рівновагу – відзначився Єгор Ярмолюк.

Вирішальною ж у поєдинку виявилася 75-а хвилина. Наша команда отримала право на пенальті, який реалізував Іван Лосенко. У підсумку – 2:1, вольова перемога збірної України, яка із шістьма очками очолює групу 5.

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-19), Група 5

Україна (U-19) – Фінляндія (U-19) – 2:1
Голи: Ярмолюк (36), Лосенко (75, з пенальті) – Ніккі (21).
Україна (U-19): Твардовський, Удод, Козік (Малиш, 87), Мампассі, Булеза, Очеретько (к), Яцик (Лосенко, 46), Ярмолюк, Волошин (Фаріна, 82), Горбач, Шостак (Микитишин, 68).

Другий сьогоднішній матч у групі 5, між збірними Польщі та Мальти, завершиться пізніше.

Польща – УКРАЇНА (14.00)

Володарі двох перших місць у 13-ти квартетах та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації.

Там виступатимуть 28 збірних, розподілених на сім груп, переможці яких на Євро-2022 складуть компанію господарю форуму – Словаччині.