Турниры

Молодежь

Ротань: «Кожен матч, що залишився у відборі Євро-2021, буде для нас немов фінальний»

Наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань задоволений роботою команди на минулому зборі.

2020-09-09 15:45

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумки поєдинку проти команди Фінляндії (2:0) у відбірному турнірі Євро-2021 (U-21).

– Вважаю, що перший тайм у матчі з фінами збірній України вдався, – сказав Ротань. – Ми забили два м'ячі й загалом повністю контролювали ситуацію на полі. У другому таймі, особливо в першій його половині, ми трохи розслабилися, віддавши ініціативу супернику. Правда, загрози нашим воротам виникали здебільшого після стандартних положень. Самі ж ми не змогли реалізувати кілька шансів. У майбутньому хотілося б, аби команда рівно проводила всю гру.

– Кого б ви могли виділити в цьому поєдинку? І як вам дебют молодих хлопців?

– У нас зараз гарне покоління футболістів. Важливо, що всі вони намагаються виконувати наші вимоги. Я зараз не буду когось із них виокремлювати, уся команда на минулому зборі працювала як єдиний механізм. Користуючись нагодою, я хотів би подякувати всім клубам, тренерам, які пішли нам назустріч, що дало змогу «молодіжці» розпочати тренувальний процес на три дні раніше дати УЄФА. Це дозволило нам краще підготуватися й показати, вважаю, непоганий футбол у матчах із Данією й Фінляндією.

– Турнірна ситуація для збірної України, як і раніше, залишається не найкращою. Наскільки важливими будуть поєдинки, що залишилися, із точки зору результату?

– Я вже не раз говорив, що для нас важлива якість гри, яку ми намагаємося поліпшувати. Хоча й від результату ми не відмовляємося. Кожен матч, що залишився у відборі, буде для збірної України немов фінальний.

uaf.ua