Турниры

Молодежь

Ротань: «Збірна України за всіма показниками перевершила команду Данії»

2020-09-05 15:01

Після матчу відбірного турніру Євро-2021 (U-21) Данія – Україна (1:1) головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань відповів на кілька запитань офіційного сайту УАФ.

– Руслане Петровичу, яким буде ваш коментар щодо гри в Ольборзі?

– Я задоволений діями своїх підопічних. Хлопці молодці, вони виконували всі вимоги тренерського штабу, було видно структуру гри. Збірна України за всіма показниками перевершила свого опонента, але футбол – така річ, що в ньому не завжди перемагає найсильніший.

– М'яч у наші ворота в компенсований час був забитий із порушенням правил?

– Вважаю, що арбітр у цьому епізоді помилився. І, на жаль, це сталося в поєдинку за участі збірної України, що не дозволило нам узяти заслужені три очки. Ми вже нічого не можемо змінити. Нехай цей промах рефері розбирає УЄФА.

– Сьогодні у складі української «молодіжки» на полі з'явилося кілька дебютантів...

– Вони молодці, не знітилися. Хлопці прагнули показувати все те, про що ми їх просили. Із таким темпом вони будуть швидко прогресувати.

– Така осічка зробить команду сильнішою?

– Безумовно. Тепер усі наші думки – про гру зі збірною Фінляндії. У нас буде кілька днів, щоб відновити хлопців фізично й психологічно. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, і я вірю, що в Гельсінкі команда зможе показати якісний футбол, а з ним – і позитивний результат.

uaf.ua