Турниры

Молодежь

ДЮФЛУ: состав всех лиг и групп на сезон-2020/21

2020-08-08 09:27

У середу, 5 серпня, дирекція ДЮФЛУ затвердила склад усіх ліг та відповідних груп змагань чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2020/21.

ЕЛІТ-ЛІГА
(4 вікові категорії – U-17/U-15 та U-16/U-14)

Група 1
«Атлет» (Київ)
ОК ім. Піддубного (Київ)
«Зміна-Оболонь» (Київ)
ДЮСШ-26 (Київ)
«Прем'єр-Нива» (Вінниця)
ВОДЮСШ (Вінниця)

Група 2
«Шахтар» (Донецьк)
«Динамо» (Київ)
ДЮСШ-15 (Київ)
ДВУФК (Дніпро)
«Чорноморець» (Одеса)
«УФК-Олімпік» (Харків)

Група 3
ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)
ФК «Маріуполь» (Маріуполь)
ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя)
«Інтер» (Дніпро)
ДАФ «Дніпро» (Дніпро)
ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

Група 4
«Карпати» (Львів)
«УФК-Карпати» (Львів)
ФК «Львів» (Львів)
«ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський)
«Волинь» (Луцьк)
МФА (Мукачево)
Усього: 24 клуби.

ВИЩА ЛІГА
(4 вікові категорії – U-17/U-15 та U-16/U-14)

Група 1
«Юність» (Чернігів)
«Десна» (Чернігів)
КОДЮСШ (смт Щасливе)
«Діназ» (Вишгород)
«Колос» (Ковалівка)
КДЮСШ «Чемпіон» (Київ)
ФА «Арсенал» (Київ)
«Локомотив» (Київ)
«Спарта-Київ» (Київ)
«Полісся» (Житомир)

Група 2
МФК «Кремінь» (Кременчук)
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
«Молодь» (Полтава)
«Барса» (Суми)
«Восток» (Харків)
«Металіст 1925» (Харків)
«Майстер м’яча» (Харків)
МДЮСШ (Дніпро)
ДЮСШ-2 (Дніпро)
«Авангард» (Краматорськ)

Група 3
«Олександрія-Аметист» (Олександрія)
«Зірка» (Кропивницький)
СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв)
«Гірник» (Кривий Ріг)
«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)
ФК «Одеса» (Одеса)
«Освіта» (Херсон)
ДЮСШ «Херсон» (Херсон)
СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси)
«Дніпро-80» (Черкаси)

Група 4
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
СДЮСШОР (Ужгород)
ДЮСШ ФА «Тернопіль» (Тернопіль)
«Поділля» (Хмельницький)
«Буковина» (Чернівці)
ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
«Покрова» (Львів)
КОЛІФКС (Костопіль)
ДЮСШ «Верес» (Рівне)

Усього: 40 клубів.

ПЕРША ЛІГА
(2 вікові категорії – U-17/U-15)

Група 1
«Луганщина» (Кремінна)
КДЮСШ «Суми» (Суми)
ОЛІСП «Барса» (Суми)
ФК «Мрія-Норвен» (Куп’янськ)
ДЮСШ Люботин (Люботин)
«Маяк» (Валки)
ХТЗ (Харків)
«Арсенал» (Харків)
Коледж ім. С. Бубки (Бахмут)
ДЮСШ «Колос» (Костянтинівський р-н)

Група 2
«Арена» (Харків)
«Динамо» (Харків)
«Лідер» (Дніпро)
ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
ДЮСШ-12 (Дніпро)
ФА Ротаня та Зозулі (Дніпро)
СКМД (Дніпро)
ДЮСШ ім. Горпинка (Полтава)
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)

Група 3
СДЮСШОР «Металург» (Запоріжжя)
ДЮСШ Бердянськ (Бердянск)
«Динамо» (Запоріжжя)
«Дизеліст» (Токмак)
«Спартак» (Мелітополь)
«Аякс-Металург» (Запоріжжя)
ФК «Нікополь» (Нікополь)
ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг)
«Інгулець» (Петрове)
КЗ КДЮСШ «Олімпія-Азовсталь» (Маріуполь)

Група 4
АФУРР-Минай (Минай)
АФУРР (Минай)
«Динамо» (Львів)
«Рух» (Винники)
СДЮСШОР-4 (Львів)
«Галичина» (Львів)
ФК «Миколаїв» (Миколаїв)
«Адреналін» (Луцьк)
ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
ФК «Вараш» (Вараш)

Група 5
ДЮСШ-1 (Хмельницький)
КДЮСШ ППО ХАЕС (Нетішин)
ТОДЮСШ (Копичинці)
ДЮСК «Чемпіон плюс» (Тернопіль)
«Спарта» (Чернівці)
ФК «Калуш» (Калуш)
ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ)
ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
«Вікторія-Ліцей» (Івано-Франківськ)
«Темп» (Вінниця)

Група 6
ФК «Отрада» (Одеса)
ДЮФК «Чорноморець» (Одеса)
ДЮФК «Атлетик» (Одеса)
ДЮСШ-9-Атлетик (Одеса)
ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ)
ДЮСШ-3 (Миколаїв)
ДЮСШ-5 (Миколаїв)
«Кристал» (Херсон)
СК «Пальміра» (Одеса)
ДЮСШ Ізмаїл (Ізмаїл)

Група 7
«Юність-Базис» (Умань)
ФК «Любомир» (Ставище)
«Зміна» (Ставище)
СФК «Форвард» (Васильків)
«Ніка» (Київ)
ДЮСШ-1 (Київ)
ФК «Поділ» (Київ)
«Єдність» (Київ)
ДЮСШ-2 (Кропивницький)
ДФК «Брацлав Юніор» (Брацлав)

Група 8
ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
ДЮСШ Прилуки (Прилуки)
«Чайка» (Вишгород)
ДЮФК «Каскад» (Бровари)
ДЮСШ Пісківка (Пісківка)
«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)
ДЮСШ-АІК (Чуднів)
ФК «Мал» (Коростень)
ДЮФК «Жерм» (Черняхів)
ДЮСШ Бердичів (Бердичів)

Усього: 80 клубів.

uaf.ua