U-18: збірна України з перемоги розпочала міжнародний турнір у Словаччині

2019-05-21 09:27

У стартовому поєдинку Кубку Словаччини підопічні Олега Кузнецова виявилися сильнішими за збірну Чехії.

Свій перший поєдинок на Кубку Словаччини юнацька збірна України (футболісти не старші 2001 року народження) провела з однолітками з Чехії. Матч проходив за схемою «два тайми по 40 хвилин».

Уже на 19-й хвилині нападник «Карпат» Максим Гірний відкрив рахунок. 1:0. Так перша половина зустрічі й завершилася. На початку другого тайму (на 48-й хвилині) гольову перевагу українців збільшив ще один представник «Карпат», Артем Данилюк. Захисник реалізував пенальті. Надалі нікому із суперників забити не вдалося.

Кубок Словаччини серед збірних U-18

20.05.2019

Україна (U-18) – Чехія (U-18) – 2:0
Голи: Гірний (19), Данилюк (48, з пенальті).
Україна (U-18): Горох, Махонін, Данилюк, В. Мудрик, Калинчук, Гудзінський, Литвиненко (Посєвкін, 51), Буханевич, Сичєвський (Хижняк, 51), Лісовик (Мельнійчук, 51), Гірний (Сорока, 73).

Наступний свій матч на цих замаганнях синьо-жовті зіграють 21 травня проти іспанців (початок – о 13.00 за київським часом).