Моніторинг

ТВ-Програма

photo

«Динамо» – «Минай»: інформація щодо трансляції

Цими вихідними стартує новий сезон української Прем'єр-ліги. Київське «Динамо» свій матч у рамках 1-го туру проведе у неділю, 30 липня. Суперником підопічних Мірчі Луческу стане «Минай» із однойменного населеного пункту поблизу Ужгорода.

2023-07-27 13:40

photo

Щербачов: «УПЛ не може виконати свого основного завдання»

Хто має право розпоряджатися телевізійними правами, які є претензії до Української Прем'єр-ліги, як змінився український глядач через війну в Україні та наскільки висока цікавість аудиторії до спортивних подій сьогодні?

2022-09-06 18:45

photo

Телепул: два боки однієї «картинки»

Боротьба зі свавіллям навколо «єдиного телепулу» в українському футболі вийшла на новий рівень. Відповіддю на волюнтаристські дії керівництва Прем’єр-ліги та національної асоціації футболу стало звернення декількох клубів УПЛ до суду та до профільного комітету Верховної Ради.

2022-09-02 16:20

photo

Авдыш: «Setanta имеет возможности давать деньги, но они смотрят на это, мол, в УПЛ все плохо, то давайте максимально скромно»

В последние дни в украинском футболе произошло много разных событий. Футбольный агент Олег Авдыш рассказал, что думает о телепуле, поделился информацией о Первой лиге, а также оценил выступление клубов УПЛ в еврокубках.

2022-08-13 16:00

photo

«Динамо» – «Штурм»: інформація про трансляцію матчу

У середу, 3 серпня, київське «Динамо» проведе перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону 2022/23. У польському місті Лодзь «біло-сині» приймуть австрійський «Штурм» (Грац).

2022-08-01 14:10

photo

Відеологія. Напередодні Глазго

У середу ввечері ми отримаємо першу відповідь на сподівання, які плекали не один місяць. Не буду їх порівнювати з подіями на фронті. Це принципово різні речі, хоча перемога збірної України над шотландцями здатна надихнути або подарувати стомлену усмішку багатьом героям-захисникам нашої незалежності.

2022-05-31 10:15

photo

Відеологія. Про вирішальні удари

Звісно, насамперед всі українці очікують цих ударів на фронті. Ворог у нас лютий і все ще потужний. Із запасом зброї, який не вичерпався, бо до війни супостат готувався заздалегідь. Отож, попереду в наших захисників ще багато роботи. Проте є в Україні й мирні справи, які зміцнюють її авторитет у світі.

2022-05-24 11:10

photo

Відеологія. В очікуванні злету

Мета нашої збірної чітко окреслена. У ній виступають суцільні професіонали, які здатні фокусуватися на головному. Хоча тривожні думи про війну нікуди не поділися, усім українцям потрібні гарні новини не лише з фронту. Доведено підсумками конкурсу Євробачення, які вража Росія сприйняла важко.

2022-05-17 11:10

новини