Моніторинг

ТВ-Програма

«Колос»: «Вважаємо, під час війни футбол для вболівальників має бути доступний безплатно»

2024-02-17 14:43

«Колос» розповів про власну позицію щодо телепулу УПЛ, який почне діяти з другої частини сезону-2023/24.

– Як «Колос» визначає для себе критерії успішності телепулу у весняній частині сезону? Що клуб вважатиме задовільним результатом?
– Найголовніше – щоб ковалівські вболівальники змогли побачити наживо усі матчі нашої команди. Зараз у них буде вибір, де саме дивитись: ОТТ-платформа, кабель або ж лінійний канал і, на наш погляд, це дуже добре. Також ті вболівальники, які не встигли або не змогли з різних причин подивитись матч в режимі «лайв», зможуть мати легкий доступ до оглядів в ютубі, що є кращим критерієм побачити «Колос» у вільному доступі.

– Як «Колос» бачить подальший розвиток телепулу у наступному сезоні?
– Повне об’єднання прав та виходу на міжнародний ринок з цим продуктом. Ми бачимо розвиток в тому, що в майбутньому цей продукт має з’явитись і в Європі. Щоб за межами України була створена також можливість, як для українських вболівальників, так і для тих, кому цікавий український футбол та наш чемпіонат і гравці, слідкувати за ним на постійній основі.

І не просто слідкувати, а бачити гарну картинку трансляцій та гарний контент його оформлення та подачі в цілому. Для будь-якого українського клубу, і нашого в тому числі, важливо показувати свій клуб та його гравців не лише на українську аудиторію, а й далеко за межами нашої країни.

«Колос» підтримує ініціативу об’єднання клубів в єдиний телепул, але вважає, що під час війни футбол для вболівальників має бути доступний безплатно, – йдеться у заяві «Колоса».

ua.tribuna.com