Персони

Інтерв'ю

Гвардіола: «Я глибоко стурбований тими картинами, які бачить світ у Судані, Україні...»

2025-06-12 11:24

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола був нагороджений почесним науковим ступенем від Манчестерського університету, повідомляє телеграм-канал «Бомбардир».

Це визнання його надзвичайного внеску в розвиток міста Манчестер протягом дев’яти років як на полі, так і поза ним. Отримавши свою відзнаку, іспанець виступив із великою промовою, в якій порушив тему війни.

«Я глибоко стурбований тими картинами, які бачить світ у Судані, Україні, Палестині. Ми бачимо жах тисяч і тисяч дітей, матерів і батьків, а також невинних сімей, які страждають, голодують й їх убивають. І, водночас, нас оточують лідери в багатьох сферах, не лише політики в політиці, які не розуміють нерівність, вразливість і нещастя інших.

Мені боляче бачити, що відбувається в Газі. Це не ідеологічна річ. Це не змагання між вашою правотою та моєю помилкою. Ми бачимо, як діти віком від 4 до 5 років гинуть під час бомбардувань або в лікарні, яка вже не є лікарнею. Так, не наша робота говорити про це. Але ми будемо наступними, наступні 4– чи 5-річні діти будуть нашими дітьми», – сказав Гвардіола.

dynamo.kiev.ua
photo

Віктор Дикий: «На війні шукав старлінк, щоб подивитися матчі сина за «Динамо»

У матчі останнього, 30-го, туру чемпіонату України сезону-2024/25 «Динамо» – «Колос» першого символічного удару по м’ячу завдавав ветеран Віктор Дикий. Він служив командиром відділення у батальйоні «Донбас», отримав поранення у Луганській області, у лісах під Кремінною у 2022 році, втративши обидві ноги. Віктор Миколайович є срібним і бронзовим призером Ігор Нескорених у Канаді 2025 року, де виборов срібло у бігових лижах та бронзу у командному виді спорту з волейболу сидячи. Зараз він серйозно займається баскетболом на кріслах колісних, біговими лижами та парахокеєм. А ще він – батько захисника «Динамо» U19 Дениса Дикого. Про життєвий та військовий шлях, захоплення футболом та сина-динамівця ми поговорили з Віктором Миколайовичем в інтерв’ю.

2025-06-01 11:00