Персони

Статті

Олегу Протасову – 60! Привітання від Ігоря Суркіса

2024-02-04 12:19

Сьогодні 60-річний ювілей святкує знаменитий екс-футболіст «Динамо» кінця 1980-х Олег Протасов. Ювіляра зі знаменною датою привітав президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс.

Шановний Олеже Валерійовичу!

Дозвольте від себе особисто та від багатомільйонної динамівської родини привітати Вас із ювілеєм.

В якості гравця Ви провели в «Динамо» три роки, але навіть за такий короткий період часу встигли своїми яскравими виступами та досягненнями вписати своє ім’я золотими літерами в історію найтитулованішого клубу величезної країни.

Чемпіон та володар Кубка СРСР у складі «Динамо», віце-чемпіон Європи у складі збірної СРСР – лише обрані футболісти можуть похвастатися завойованими трофеями. Секретів у футболі для Вас немає, і набутий досвід під час ігрової кар’єри Ви передавали, ставши тренером, а останнім часом обіймаючи посаду функціонера в Українській асоціації футболу.

У цей святковий день дозвольте побажати Вам, шановний ювіляре, міцного здоров’я, сімейного затишку, втілення численних планів на благо вітчизняного футболу у життя, і, звичайно, повернення до мирного життя у вільній незалежній країні після Перемоги над нещадним ворогом.

З повагою,

президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс

fcdynamo.com