Турніри

Чемпіонати

«Барселона» працює над викупом Решфорда з «Манчестер Юнайтед»

2025-12-28 17:16

Поточний сезон нападник «Манчестер Юнайтед» Маркус Решфорда проводить за «Барселону» на правах оренди й зарекомендував себе і Іспанії з найкращого боку, забивши шість голів і віддавши вісім результативних передач у всіх турнірах.

Водночас фінансові проблеми каталонців добре відомі, тому є сумніви, що вони зможуть скористатися опцією викупу 28-річного англійця за 30 мільйонів євро. Втім, іспанська преса стверджує, що головний тренер «синьо-гранатових» Гансі Флік не просто зробив викуп Решфорда пріоритетним завданням свого клубу – переговори про постійний трансфер уже йдуть.

Додамо, сам Решфорд неодноразово говорив, що щасливий у «Барселоні» й хоче отримати постійний контракт. Шлях назад у рідний клуб для Маркуса закритий через конфлікт із головним тренером «дияволів» Рубеном Аморімом.

footclub.com.ua