Турніри

Чемпіонати

Малиновський: «Мені подобається позиція плеймейкера»

2025-07-20 09:23

Украинський півзахисник «Дженоа» Руслан Малиновський розповів для Tuttomercatoweb, якою він бачить свою роль у команді.

– У цій команді багато лідерів... Мені подобається ідея бути одним з них, бути прикладом для молодших гравців і мати можливість допомогти тим, хто, можливо, має досвід, але тут новачок. Лідери важливі, але найважливіше – це бути командою.

– Вієйра сказав, що хотів би спробувати вас на позиції плеймейкера.
– Мені подобається ця позиція, і якщо він вважатиме, що я можу там добре виступити, то я відкритий до цього. У своїй кар'єрі я грав на різних позиціях: як восьмий номер у національній збірній і як нападник в «Аталанті». Минулого року я також грав перед захистом, і це для мене не проблема. Я розумію, чого від мене хоче тренер, тому мені просто потрібно зосередитися на тому, щоб добре тренуватись.

– Гронбек, Станчу та Карбоні – це нові гравці. Що ви про них думаєте?
– У них є якість і досвід. Я добре знаю Станчу; ми були суперниками в Бельгії, а потім у складі національних команд. Конкуренція – це добре, це стимулює. Але знову ж таки, ми команда; суперники – це інші.

Нагадаємо, що Малиновський більшу частину минулого сезону пропустив через травму. Він провів 10 матчів в усіх турнірах і зробив 3 результативні передачі.



ua.tribuna.com