Турніри

Чемпіонати

Сарнавський, Дячук та Царенко залишають «Лехію»

2026-06-25 16:28

Польська «Лехія» продовжує кадрову перебудову після пониження в класі. Клуб офіційно оголосив про відхід одразу семи футболістів, серед яких троє українців.

Команду залишили Богдан Сарнавський, Максим Дячук та Антон Царенко. Якщо Дячук і Царенко повертаються до «Динамо» після завершення орендних угод, то Сарнавський отримав статус вільного агента.

Минулого сезону Дячук був одним із ключових виконавців команди, провівши 28 матчів, у яких забив два м'ячі та віддав один асист. Царенко взяв участь у восьми поєдинках і записав до свого активу результативну передачу. Сарнавський через конкуренцію майже не грав і з'явився на полі лише в одному матчі.

Нагадаємо, що Лехія фінішувала на 16-й сходинці чемпіонату та вилетіла з елітного дивізіону Польщі.

sport.ua