Турніри

ЄВРО-2024

Нагельсманн: «Можливо, тепер уболівальники вірять у збірну Німеччини трохи більше, ніж до гри»

2024-06-15 15:12

Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн прокоментував перемогу над Шотландією (5:1) у стартовому матчі фінальної частини ЄВРО-2024.

«Я б погодився з таким результатом, якби хтось запропонував мені його перед грою. Перші 20 хвилин були дуже потужними. Шотландія виявила до нас повагу й, можливо, виявила її ще більше після того, як ми забили два перші голи. Перший гол, зокрема, було класно розіграний. Забити було нелегко, бо на заваді м'яча було багато шотландців. Головне, що ми забили багато.

Ми зробили перший крок і далі намагатимемося виступати ще краще. Ми зробимо все можливе, щоб перемогти в Штутгарті. Завтра я дам гравцям відпочити, а в неділю ми розпочнемо підготовку до збірної Угорщини. Команда дає мені багато енергії – з цими гравцями дуже весело. Команда виступила дуже добре, і я радий цьому.

Не хочу виділяти когось окремо. Ці гравці заслуговують на те, щоб виступати за збірну, але вони всі унікальні. Йдеться про команду в цілому. Гравці роблять все, щоб його товариш поруч теж виглядав добре. Можливо, зараз уболівальники вірять у нас трохи більше, ніж до гри», – наводить слова німецького наставника офіційний сайт УЄФА.

footclub.com.ua