ЄВРО-2024

УЄФА визнав помилку арбітра в матчі Німеччина – Іспанія на ЄВРО-2024

2024-09-24 15:41

Суддівський комітет УЄФА визнав помилковим рішення арбітра щодо непризначення пенальті в чвертьфінальному матчі ЄВРО-2024 між Німеччиною та Іспанією (1:2 – у додатковий час).

У компенсований час зустрічі м'яч у штрафному майданчику влучив у руку захисника іспанців Марка Кукурельї, проте суддя Ентоні Тейлор не поставив 11-метровий удар. Зрештою «червона фурія» пройшла в півфінал, забивши гол на 119-й хвилині.

«У цьому випадку захисник зупиняє удар по воротах рукою, яка знаходиться не дуже близько до тіла та збільшує площину, тому повинен був бути призначений пенальті», – наводить слова представника комітету Relevo.

Нагадаємо, збірна Іспанії стала переможцем чемпіонату Європи-2024, обігравши в фіналі англійців із рахунком 2:1.