Турніри

ЄВРО-2024

«Україна – набагато більш рейтингова команда, ніж ми, з усіх точок зору», – колишній головний тренер збірної Румунії

2024-06-12 17:07

Колишній головний тренер збірної Румунії Космін Контра розповів, чого він чекає від національної команди своєї країни на ЄВРО-2024. Нагадаємо, на груповій стадії турніру румуни виступатимуть у групі «Е» з Бельгією, Україною та Словаччиною.

«Зрозуміло, що ми не фаворити в цій групі, але для мене дуже важливий перший матч, з Україною. Якщо ми почнемо турнір добре, то все може стати набагато простіше і зможемо розраховувати на вихід із групи.

Водночас треба розуміти, Бельгія – абсолютний фаворит нашої групи, а Україна – набагато більш рейтингова команда, ніж ми, з усіх точок зору. Крім того, в українців буде додаткова мотивація, назвемо її патріотичною мотивацією, адже в Україні триває війна.

Тож ми не є фаворитами в цій групі. Але ми були точно в такому ж статусі перед початком відбіркового циклу ЄВРО-2024, а в підсумку виграли свою групу. Тож хіба мало що може трапитися. Зараз важливо, щоб до матчу з Україною всі гравці були в найкращій формі. А якщо ми доб’ємося позитивного результату в цьому поєдинку, то шанси пройти груповий етап будуть набагато вищими», – наводить слова Контри Agerpres.

dynamo.kiev.ua