Турніри

ЄВРО-2024

«Результат важливий, але він не стає на перший план»

Напередодні товариського матчу з командою Молдови головний тренер національної збірної України Сергій Ребров дав прес-конференцію.

2024-06-10 19:30

– Матч із Польщею вийшов для вас експериментальним у плані складу. Чого очікувати від складу збірної України завтра?
– Дуже важливо давати можливість зіграти всім футболістам. Не можна, щоб гравець приїхав у розташування збірної та взагалі не зіграв у товариському матчі. Усі отримали шанс, матимуть шанс завтра. Не знаю, який склад є основним, а який – не основним.

– Наскільки важливим є результат у цих товариських матчах?
– У будь-якому разі результат важливий, але він не стає на перший план. Ми проводили ротацію, надали ігровий час усім футболістам. Зараз іде нормальна, планомірна підготовка до Євро.

– У попередніх матчах грали Анатолій Трубін і Георгій Бущан. У третьому товариському матчі зіграє Андрій Лунін?
– Гадаю, усі розуміють, що на поле вийде Андрій.

– Що ви можете сказати про збірну Молдови?
– Я дивився багато матчів Молдови, це дуже міцна команда. Я бачив гру проти Польщі, коли вони програвали 0:2 та вирвали перемогу. Ця команда посіла четверте місце в групі, але заслуговувала на більше. Завтра ми будемо дуже серйозні, тим більше, що для нас це остання зустріч перед стартом на Євро.

– Чи є у вас розуміння того, хто гратиме у воротах збірної України на Євро?
– Подивимося. Завтра буде грати Лунін, усі отримали свій шанс. У нас дуже хороші воротарі, які грають на високому рівні. Я задоволений конкуренцією, яка є на цій позиції.

– Після матчів із Німеччиною та Польщею можна сказати, що гра з Молдовою буде для вас генеральною репетицією перед Євро? Чи це просто буде рядовий поєдинок проти не дуже серйозного суперника?
– Чому це не дуже серйозний суперник, якщо він обіграв Польщу? Рахувати по кількості перемог у відбірному турнірі? Усі поєдинки для нас дуже важливі. Різні суперники з різними манерами гри. Я з великою повагою ставлюся до збірної Молдови, передивився багато її матчів. Я вважаю, що це дуже міцна команда.

uaf.ua