Турніри

ЄВРО-2024

Ребров: «Румунія – та команда, яка розуміє, що має у своєму розпорядженні»

Напередодні стартового матчу на ЄВРО-2024 з командою Румунії головний тренер національної збірної України Сергій Ребров дав пресконференцію.

2024-06-16 18:02

«Стан Віталія Миколенко? Його травма не загоюється за один-два дні. Ми бачимо, як він працює, і будемо сподіватися, що він повернеться якнайшвидше.

Я вважаю, що для України дуже важливо бути на цій сцені. У нас у країні футбол нині не на першому місці. Для всіх футболістів початок гри на турнірі є великим задоволенням, хоч це й важкий час.

Останнім часом Румунія досягла успіху. У них є дуже хороші молоді гравці. Це та команда, яка розуміє, що має у своєму розпорядженні. У них дуже швидкі гравці, які, по суті, вивели збірну на ЄВРО-2024.

Ми любимо грати в Німеччині, провели тут товариський матч. Ми бачимо організацію – вона безпрецедентна. Коли ми приїжджаємо до Німеччини, завжди здається, що ми граємо вдома.

Дуже важливо, що ми працюємо разом протягом року. Я бачу, що гравці набагато краще розуміють, що ми намагаємося від них отримати. Ми розуміємо один одного набагато краще, ніж на початку. Ми повинні поважати наших суперників і сконцентруватися на кожному матчі.

Війна в нашій країні дає більше мотивації нашим гравцям. Коли ти тут, щоб показати дух України, – це дуже важливо. Цей турнір дійсно про дух нашої країни», – сказав Сергій Ребров.

uaf.ua