Турніри

ЄВРО-2024

Ребров: «Ми отримали впевненість перед ЄВРО»

Головний тренер збірної України Сергій Ребров в ефірі MEGOGO підбив підсумки товариського матчу зі збірною Молдови (4:0), який відбувся  вівторка, 11 червня, у Кишиневі.

2024-06-11 22:15

– Висновки, які ви зробите з цього матчу, допоможуть вам?
– Точно допоможуть. Дуже задоволений, що ми закінчили цикл цих товариських матчів без травм, у строю всі 26 футболістів нашої заявки. Віталій Миколенко пройде медобстеження і, сподіваюся, все буде добре. Розберемо цей матч без оглядки на результат, він не має значення. Важливо розібратися і спокійно готуватися до Євро.

– Яка ситуація з Миколенком?
– Йдеться про інший гомілкостоп – не про той, який він травмував раніше. Тому сподіваємося, що після медобстеження все буде добре.

– Вам є що аналізувати, коли такий розгром?
– Повірте, завжди є, що аналізувати, яким би не був підсумковий результат матчу.

– Наскільки ви залишилися задоволені командою в цих товариських матчах?
– Ми для того й організовували ці матчі, щоб розуміти наші помилки та виправляти їх. Задоволений, що в останньому спарингу ми отримали впевненість перед Євро. Важливо, щоб у команді була хороша атмосфера і вона спокійно готувалася до чемпіонату Європи.

– Сьогодні і Яремчук забив, і Довбик. Це означає, що з нападниками в збірній України все добре?
– Усі розуміли, що цей останній товариський матч дуже важливий напередодні Євро. Я не люблю нікого виділяти: це важлива перемога і важливий спаринг перед Євро.

– Що ви могли б сказати вболівальникам зараз?
– Я завжди говорив: це дуже велика подія, що збірна України вийшла на Євро в ситуації, коли країна перебуває в стані війни. Вдячний усім українським уболівальникам. Ми будемо робити все для країни, будемо прагнути гідно її представляти на чемпіонаті Європи.

dynamo.kiev.ua