Турніри

ЄВРО-2024

Де ла Фуенте: «Такий матч міг би бути фіналом ЄВРО»

2024-07-09 08:58

Головний тренер збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте відповів на запитання журналістів напередодні півфінального матчу ЄВРО-2024 проти Франції. Поєдинок розпочнеться у вівторок, 9 липня, о 22.00 за київським часом.

Про деталі
Це фантастична нагода. Ми виконали дуже хорошу роботу. Такий матч міг би бути фіналом ЄВРО, обидві команди чудові. Все вирішать найдрібніші деталі. Ми намагатимемося зберегти вірність своєму футболу та тим якостям, що дозволили нам зайти так далеко.

Про стиль збірної Іспанії
За нашою командою приємно спостерігати, але головне – це перемоги, тим паче на таких стадіях. Ми хочемо грати красиво, але ми також гратимемо практично, тому що в підсумку все визначає результат. Найважливіше – це завжди перемога.

Про збірну Франції
Нам протистоїть неймовірний суперник. Ми дивимося на потенціал команди, а потенціал цієї збірної на межі фантастики. Це гравці світового класу. Мені завжди подобається дивитися футбол, особливо матчі такої великої команди, як Франція.

Про хвилювання
Наші гравці добре відпочили. Звичайно, є деяке хвилювання, є стрес. Гравці мають у якісь моменти подолати себе фізично. Франція – одна з найатлетичніших команд цього ЄВРО, але ми знаємо, як із ними грати. Намагатимемося використовувати свої сильні якості.

footclub.com.ua