ЄВРО-2024

Куман: «Можливо, ми заслуговували на додатковий час, але що є, то є»

2024-07-11 10:25

Півфінальний матч ЄВРО-2024 між збірними Англії та Нідерландів завершився з рахунком 2:1 на користь англійців. Після зустрічі головний тренер нідерландської команди Рональд Куман прокоментував виліт із чемпіонату Європи:

«Англія створювала нам проблеми у середній лінії у першому таймі, – цитує наставника офіційний сайт УЄФА. – Нам не вдавалося контролювати те, як вони діяли між лініями завдяки Беллінгему та Фодену. Ми додали ще одного півзахисника і після цього гра стала більш рівною.

У мене відчуття, що останні 20 або 25 хвилин ми виглядали свіжішими, проте вони забили відмінний гол. Такий футбол. Можливо, ми заслуговували на додатковий час, але що є, то є.

Ми можемо пишатися нашими гравцями та національною командою, оскільки провели чудовий чемпіонат», – сказав Куман.

Вирішальний поєдинок чемпіонату Європи між збірними Іспанії та Англії відбудеться 14 липня у Берліні о 22:00.