Турніри

ЄВРО-2024

Саутгейт: «Саме я маю керувати збірною Англії»

2024-07-11 10:54

Вчора відбувся матч 1/2 фіналу ЄВРО-2024 між збірними Англії та Нідерландів. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь англійців.

Після завершення зустрічі головний тренер англійської команди Гарет Саутгейт прокоментував успіх своїх підопічних:

«Ми грали дуже добре. Матч був складний, нам доводилося змінювати свій підхід, особливо до гри в обороні. Постійно доводилося адаптуватися, і футболісти ухвалювали дуже добрі рішення.

Кінцівка вийшла особливою для команди і стала нагородою за те, що вона віддає себе справі.

Головне, що всі гравці готові вийти. Нам почало здаватися, що починаємо знижувати тиск через брак сил, до того ж Гаррі Кейн отримав пошкодження. Оллі Воткінс вміє добре пресингувати, а також робити ривки за спину захисникам. Ми відчули, що настав вдалий момент, щоб спробувати такий варіант. Я дуже радий, що Оллі отримав свою хвилину слави.

Ми всі хочемо, щоб нас любили, чи не так? Коли ти гордий англієць і робиш щось для своєї країни, але не відчуваєш взаємності і тебе критикують, це важко.

Можливість відсвяткувати другий вихід фіналу – це щось особливе. Вболівальники, які супроводжували команду, були чудові. Мати можливість влаштовувати для них такі вечори, як цей – а я думаю, що за останні шість років це траплялося кілька разів – це дуже багато важить.

Якби я не працював на цій посаді, я дивився б матч і святкував, як вони. Ми багато в чому споріднені душі, але саме я маю керувати командою. Подарувати їм такий вечір – це особливе».

Форвард Англії Гаррі Кейн:
«Історія відбулася. Приголомшливе досягнення. Я так пишаюся всіма. Кожним гравцем, кожним співробітником, я пишаюся ними. Зробити те, що ми зробили далеко від дому – це справді щось особливе.

Є відчуття, що залишився ще один крок, і ми маємо зробити це у неділю у фіналі.

Ми говоримо про те, щоби бути готовими. Ми велика команда, яка вміє готуватись. Коли це важливо, то може бути п'ять хвилин, одна хвилина, але ти можеш змінити ситуацію, ти можеш виграти для нас турнір.

Воткінс чекав, він був терплячий. Те, що він зробив, було видатним, і він заслужив на це».

Хавбек Англії Джуд Беллінгем:
«Минулого разу ми сказали, що живемо заради нових битв. Ще один гол наприкінці, але було б чудово забити першим і здобути душевний спокій. Коли вони забили перший гол, я, чесно кажучи, не думав, що ми грали погано, це був хороший удар.

Я пишаюся хлопцями. Їхньою реакцією, ставленням та менталітетом. Цим якостям не можна навчитися на тренуваннях – їх переймають один в одного і отримують завдяки досвіду.

Залишилася ще одна гра. Ми втомилися, це був довгий сезон, але це останній ривок заради нашої країни та історії».

За матеріалами офіційного сайту УЄФА

footclub.com.ua