Турніри

ЄВРО-2024

Напередодні ЄВРО-2024 на Netflix вийшов документальний фільм про збірну України

2024-06-12 10:53

Напередодні Євро-2024 на Netflix вийшов документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Україна на мундіалі», який є частиною серіалу «ЕПІЗОДИ» від студії KNIFE! Films.

Це наснажлива історія про безпрецедентну участь України в чемпіонаті світу з футболу 2006 року, важкий шлях команди на чолі з Олегом Блохіним, сильних противників та вирішальний матч проти Швейцарії. Автори серіалу – режисер Артем Григорян та продюсер Максим Сердюк.

У фільмі «ЕПІЗОДИ: Україна на мундіалі» використані архівні матеріали, ексклюзивні інтерв’ю та коментарі безпосередніх учасників тієї історії. Зокрема, в епізоді знялися Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Артем Мілевський, Руслан Ротань, Владислав Ващук, Ігор Циганик, Віктор Вацко, Артем Франков, Святослав Вакарчук, Галина Вініченко та багато інших.

«Лімітований прокат фільму в «Планеті кіно» перевищив наші очікування: «Україна на мундіалі» справила саме те драматичне та ностальгійне враження, на яке ми розраховували, а сам прокат довелося продовжити через глядацький попит. Ми щиро сподіваємося, що вихід фільму на Netflix дасть змогу кожному пережити ці емоції та знову повболівати за нашу футбольну збірну», – зазначив Максим Сердюк.

Відтепер подивитися фільм на Netflix і надихнутися на підтримку нашої збірної на Євро-2024, яке проходитиме із 14 червня до 14 липня в Німеччині, зможе кожен українець.

uaf.ua