Турніри

ЄВРО-2024

Тедеско назвав силу Бельгії, якій на ЄВРО-2024 грати з Україною

2024-06-12 17:36

Головний тренер збірної Бельгії Доменіко Тедеско зізнався, чого чекає від команди на майбутньому чемпіонаті Європи, де у групі на неї чекають команди Словаччини, України та Румунії.

«З тактикою ще визначимося. Тут можливі зміни, але важливо створити хорошу атмосферу. Вважаю, що всі горять бажанням перемогти, проте необхідно, щоб атмосфера була максимально позитивною, тому що нелегко провести разом багато днів або навіть тижнів. Сподіваюся, це будуть саме тижні, і зараз треба насамперед сфокусуватися на атмосфері.

Думаю, у нас багато яскравих гравців, багато молоді, яка найближчими місяцями зробить ще один крок у своєму розвитку. Хтось перейде в більш солідні клуби, і це дуже цікаво. У нас уже дуже багато варіантів. Команда може бути дуже гнучкою залежно від того, хто у формі й готовий зіграти. Ми вже здатні грати по-різному», – розповів 38-річний німецький італієць Тедеско.

Перший матч на ЄВРО-2024 збірна Бельгії проведе 17 червня проти Словаччини. З командою України бельгійці зустрінуться в групі 26 червня.

sport.ua