Глобус

«Полісся» делегувало до різних збірних десять гравців

2024-10-17 08:58

Десять футболістів «Полісся» були викликані під знамена своїх збірних під час жовтневої паузи на міжнародні матчі.

Гуцуляк, Назаренко, Михайличенко

Національна збірна України провела два матчі групової стадії Ліги націй проти Грузії та Чехії, в яких здобула 4 очки. Спочатку синьо-жовті приймали команду Грузії, де Гуцуляк вийшов у старті та відіграв 75 хвилин, а от Назаренко дебютував за національну команду, з’явившись на полі на 85-й хвилині. В матчі проти Чехії Гуцуляк знову з’явився в основному складі, але був замінений на 22-й хвилині через травму. А Богдан Михайличенко в обох матчах на поле не виходив.

Мельниченко, Смоляков, Крушинський

Молодіжна збірна України матчами проти англійців та сербів завершувала кваліфікацію до ЄВРО-2025 (U21). Варто сказати, що українці достроково вийшли на ЄВРО, тому результат заключних поєдинків не мав для команди турнірного значення. Перший матч проти збірної Англії Україна програла – 1:2, а Мельниченко відіграв увесь матч. У другій зустрічі Максим знову провів на полі всі 90 хвилин, а в старті з'явився ще й Смоляков, якому тренерський штаб відвів 72 хвилин. Борис Крушинський в обох матчах був на лаві запасних.

Караман

Ярослав Караман отримав дебютний виклик до збірної України U19 на товариський турнір, що проходив в Іспанії. Україна відіграла два матчі та в обох на полі з'являвся півзахисник «Полісся». В першій грі проти Нідерландів Караман вийшов на поле відразу після перерви та провів увесь другий тайм (0:1). В другому матчі проти Англії Ярослав вийшов у старті та провів на полі 45 хвилин (1:3).

Майсурадзе

Гіоргі Майсурадзе у складі молодіжної збірної Грузії провів два заключних поєдинки до групового етапу ЄВРО-2025 (U21). У першій грі зі шведами грузини поступилися – 2:3, а Майсурадзе відіграв 88 хвилин. На матч із Північною Македонією Майсурадзе знову вийшов у старті, провів на полі 70 хвилин, а команда перемогла. Грузини посіли друге місце у своїй групі та продовжать боротьбу за путівку на ЄВРО в раунді плей-офф.

Бристрич

Молодіжна збірна Боснії та Герцеговини завершувала відбір до ЄВРО-2025 (U21) матчем проти Кіпру, не маючи навіть теоретичного шансу для потрапляння на ЄВРО. Нападник «Полісся» був у стартовому складі, проте на 79-й хвилині Адмір отримав другу жовту картку та був вилучений, а команда в меншості поступилася кіпріотам – 1:3.

Радзенієкс

Збірна Латвії U19 розпочала свій шлях у відборі до юнацького ЄВРО-2025 (U19). На першому етапі кваліфікації латвійці провели три матчі та набрали 4 бали. Розпочали балтійці нічиєю з Північною Македонією – 1:1, Радзенієкс провів на полі 83 хвилини. Далі була поразка від Люксембургу – 2:3, де Даніелс провів на полі перший тайм. А от в останньому матчі зі словаками збірна Латвії перемогла з рахунком 2:0, а Радзенієкс з’явився на полі наприкінці поєдинку.