Глобус

Збірна Аргентини перемогою над Чилі попрощалися з Ді Марією

2024-09-06 12:48

Збірна Аргентини без свого травмованого вожака Ліонеля Мессі розгромила Чилі в матчі відбірного турніру ЧС-2026. Зустріч відбулася на стадіоні «Монументаль» Буенос-Айресі.

У першому таймі голів забито не було. Одразу після перерви Алексіс Макаллістер відкрив рахунок. Наприкінці Хуліан Альварес подвоїв перевагу аргентинців, а в компенсований час Пауло Дібала довів справу до побиття.

Перед початком гри відбулася церемонія на честь 36-річного вінгера Анхеля Ді Марії, який завершив міжнародну кар'єру в збірній Аргентині.

«Альбіселесте», як і раніше, лідирують у турнірі, здобувши шість перемог у семи матчах. Єдиної поразки команда Ліонеля Скалоні зазнала від Уругваю – в листопаді 2023 року (0:2).

У ніч на суботу Уругвай зіграє вдома з Парагваєм, а Бразилія – з Еквадором.

АРГЕНТИНА – ЧИЛІ – 3:0
Макаллістер (48), Альварес (84), Дібала (90+1).
Аргентина: Еміліано Мартінес, Лісандро Мартінес (Акунья, 79), Ромеро, Отаменді, Гонсалес (Ло Чельсо, 51), Фернандес, Макаллістер (Дібала, 79), Де Поль, Моліна, Лаутаро Мартінес (Гарначо, 79), Альварес (Кастельянос, 89).
Чилі: Арьяс, Гальдамес (Мена, 72), Діас, Каталан, Ісла, Нуньєс (Аларкон, 61), Ечеверрія (Баеса, 72), Осоріо, Давіла (Паласіос, 61), Варгас (Бреретон, 79), Лойола.
Попередження: Де Поль (30), Ло Чельсо (71) – Нуньєс (39), Давіла (40), Діас (65).