ЛЧ-2024/25, 1-й тур. Подробиці поєдинків середи

«Селтик» знищив «Слован», відправивши у ворота суперників п'ять м'ячів, дортмундська «Борусcія» та «Спарта» відвантажили по три голи відповідно у ворота «Брюгге» та «Зальцбурга», ПСЖ все ж таки вичавив мінімальну перемогу в протистоянні з «Жироною» Віктора Циганкова, а центральний поєдинок дня між «МанСіті» та «Інтером» завершився нульовою нічиєю. Як і поєдинок «Болонья» – «Шахтар».

2024-09-19 01:21

У Глазго, де «Селтік» приймав «Слован», перелом настав на початку другого тайму. Господарі забили два голи протягом 10 хвилин і гості фактично здалися. До речі, один із м'ячів – на совісті українського півзахисника «Слована» Ігнатенко – на 56-й хвилині він привіз пенальті, після чого питання про результат зустрічі було знято.

Болонья – Шахтар 0:0. Ліга чемпіонів, 1-й тур. Звіт

Досить легко зі своїм завданням упоралася «Спарта». А головним героєм вечора у Брюгге став 20-річний форвард «Боруссії» Байно-Гіттенс: британець вийшов на поле на 68-й хвилині за рахунку 0:0, а до 86-ї оформив дубль. Власне, його вихід зіграв ключову роль у протистоянні «Брюгге» та «Боруcсії».

Паризьких уболівальників порадував Нуну Мендеш: на останній хвилині основного часу португальський форвард «ПСЖ» все ж таки пробив воротаря «Жирони» Гассінгу. У цьому матчі взяв участь екс-динамівець Циганков: півзахисник «Жирони» відіграв 88 хвилин.

Ну а в центральному поєдинку дня – між «МанСіті» та «Інтером» – як то кажуть, натрапила коса на камінь...

СПАРТА – ЗАЛЬЦБУРГ – 3:0
Голи: Кайрінен (2), Олатунджі (42), Лачі (58).
Спарта: Віндаль, Панак, Вітік, Зелені, Пресіадо, Лачі (Саділек, 84), Кайрінен, Візнер (Рінеш, 71), Бірманчевич, Олатунджі (Ррахмані, 64), Хараслін (Краснічі, 72).
Зальцбург: Блазвіх, Дедіч, Бланк, Мелльберг (Діамбу, 46), Пятковськи, Байчетич (Ратков, 83), Капальдо, Глух, Кларк (Гурна-Дуат, 66), Нене (Дагім, 57), Йео (Конате, 57).
Попередження: Вітік (88) – Гурна-Дуат (72).

БОЛОНЬЯ – ШАХТАР – 0:0
«Болонья»: Скорупськи, Лікояніс (Міранда, 78), Лукумі, Бекема, Пош, Фройлер, Моро (Побега, 65), Фаббіан (Урбаньськи, 78), Ндоє, Орсоліні (Айлінг-Джуніор, 65), Кастро (Даллінга, 65)
«Шахтар»: Різник, Педро Енріке, Матвієнко, Бондар, Конопля (Вінісіус Тобіас, 41), Бондаренко (Степаненко, 79), Криськів, Судаков (Гомес, 79), Егіналдо, Зубков (Траоре, 79), Сікан (Невертон, 35)
Попередження: Пош (3), Кастро (58) – Бондар (12), Тобіас (70), Степаненко (84), Гомес (88)
Нереалізований пенальті: Судаков (4, воротар).

БРЮГГЕ – БОРУССІЯ Д – 0:3
Голи: Байно-Гіттенс (76, 86), Гірассі (90+5, пен.)
Брюгге: Міньоле, Сейс (Саббе, 71), Мехеле, Ордоньєс, Де Кейпер, Ветлесен (Вермант, 85), Оньєдіка, Ольсен, Ванакен, Цоліс (Тальбі, 85), Нільссон (Ютгла, 65).
Борусія Д: Кобель, Рієрсон, Шлоттербек, Зюле, Бенсебаїні (Антон, 59), Джан, Гросс (Нмеча, 68), Брандт, Забітцер (Байно-Гіттенс, 68), Адеємі (Коуту, 87), Мален (Гірассі, 59).
Попередження: Ветлесен (53) – Рієрсон (85).

СЕЛТІК – СЛОВАН – 5:1
Голи: Скейлс (17), Фурухасі (47), Енгельс (56, пен.), Маеда (70), Іда (87) – Віммер (60).
Селтік: Шмайхель, Тейлор, Скейлс, Картер-Вікерс (Трасті, 85), Джонстон (Ралстон, 77), Хатате (Бернарду, 78), Макгрегор, Енгельс, Маеда, Фурухасі (Іда, 77), Кюн (Форест, 71).
Слован: Такач, Блекман, Кашія, Байрич, Віммер, Ігнатенко (Саввідіс, 77), Куцка (Метсоко, 86), Барсегян (Марчеллі, 77), Толич, Вайсс (Мак, 76), Стрелец.

ПСЖ – ЖИРОНА – 1:0
Гол: Гассаніга (90, автогол).
ПСЖ: Сафонов, Мендеш, Пачо, Маркіньос, Хакімі, Фабіан Руїс (Жоау Невеш, 63), Вітінья (Лі Кан Ін, 63), Заїр-Емері, Барколя (Дуе, 63), Асенсіо (Коло Муані, 39), Дембеле (Бералдо, 90+2).
Жирона: Гассаніга, Мігель Гутьєррес, Давид Лопес, Мартінес, Крейчі, Ромеу, Мартін (Соліс, 66), Хіль (Аспрілья, 66), ван де Бек (Данджума, 58), Циганков (Франсес, 88), Стуані (Порту, 58).

МАНЧЕСТЕР СІТІ – ІНТЕР – 0:0
Манчестер Сіті: Едерсон, Льюїс, Діаш, Аканджі, Гвардіол, Сілва (Доку, 80), Родрі, де Брюйне (Гюндоган, 46), Савіньйо (Фоден, 46), Голанн, Гріліш. Інтер: Зоммер, Бісек (Павар, 74), Ачербі, Бастоні, Дарміан (Дюмфріс, 74), Барелла, Чалханоглу (Фраттезі, 81), Зелінськи (Мхітарян, 65), Карлос Аугусто, Таремі, Тюрам (Л. Мартінес, 65).
Попередження: Діаш (33).

photo

«Нічия – позитивний підсумок», – італійські ЗМІ – про матч «Болонья» – «Шахтар»

У день матчу з «Шахтарем» у регіоні Емілія-Романья сталася повінь, а також злива плюс ураганний вітер. Через це було оголошено червоний рівень тривоги. Було закрито школи та багато інших закладів. При цьому матч із «Шахтарем» вирішили не переносити, оскільки 19 вересня синоптики обіцяли покращення погодних умов. До того ж, інспектори УЄФА вирішили, що поле знаходиться в нормальному стані, тому там можна було проводити гру. Місцеві журналісти неоднозначно сприйняли таке рішення УЄФА, вважаючи, що футбольна організація піддала ризику вболівальників та команди. Щодо безпосередньо матчу, то італійські ЗМІ задоволені тим, що «Болонья» грала в атакуючий футбол і могла виграти у «Шахтаря», але розчаровані тим, що італійський клуб не зміг набрати три очки.

2024-09-19 09:30