Калейдоскоп

Збірна України з футзалу здобула першу перемогу на ЧС-2024

2024-09-19 08:58

У другому поєдинку фінального турніру ЧС-2024 збірна України з футзалу здобула впевнену перемогу над командою Анголи.

У першому турі синьо-жовті розгромно поступилися Аргентині (1:7), тож сьогодні в Ташкенті мали реабілітуватися з грі з представниками Африки. Українці активно почали матч, регулярно турбували кіпера суперників, зокрема, хороші моменти мали Жук і Корсун. Ангольцям також періодично вдавалося підбиратися до воріт нашої збірної, але Сухов був на висоті. А на 7-й хвилині Жук заробив пенальті, який сам же й реалізував.

Надалі Гоміту неодноразово виручив африканців, поки не забив Корсун, скориставшись пасом Семенченка з ауту. Невдовзі Косун оформив дубль – цього разу йому асистував Фаренюк. До перерви ангольці відіграли один м’яч після класного сольного проходу Елбера, а потім створили ще кілька небезпечних моментів.

На старті другого тайму Чіку поцілив у поперечину, на що українці відповіли моментом Корсуна. На 26-й хвилині Мельник забив прямим ударом зі стандарту, незабаром Зварич із передачі Абакшина збільшив перевагу синьо-жовтих. Шостий м'яч нашої збірної прийшов із кутового — Чернявський скористався пасом Шведа. На останній хвилині зустрічі команди обмінялися голами – у збірної України Швед замкнув передачу Чернявського.

Тож підопічні Олександра Косенка здобувають упевнену перемогу – 7:2. Наступний матч, проти Афганістану, наші футзалісти проведуть 21 вересня в Андижані.

15.09.2024
Афганістан – Ангола – 6:4
Аргентина – Україна – 7:1

18.09.2024
Ангола – Україна – 2:7 (1:3)
Голи: Елбер (17), Веду (40) – Жук (7, з пенальті), Корсун (13, 16), Мельник (26), Зварич (28), Чернявський (32), Швед (40).
Україна: Сухов – Зварич, Корсун, Семенченко, Абакшин; Ципун, Савенко, Швед, Жук, Чернявський, Шотурма (к), Микитюк, Мельник, Фаренюк.

Ангола – Аргентина (18:00, Ташкент)

У плей-офф виходять команди, які займуть у групі 1 і 2 місця, а також чотири з шести команд, які фінішують на третіх позиціях.