Україна
Прем'єр-ліга
ТМ. «Кривбас» – «Теджон» (Південна Корея) 3:3
2026-01-25 10:36
В третьому контрольному матчі на зимових зборах в Іспанії «Кривбас» зустрічався зі срібним призером чемпіонату Південної Кореї - «Теджон Сітізен». Поєдинок пройшов у форматі чотирьох таймів по 30 хвилин. Відзначимо дебют у стартовому складі криворіжців вихованця ФА «Кривбас» 17-річного Боднара.
Перша половина гри
Дебют гри залишився за криворіжцями, які доволі швидко вдікрили рахунок. Пішла швидка контратака після обрізки, Мендоза віддав наліво Парако, який ударом в дотик з меж штрафного відправив м'яча у дальній верхній кут - 1:0. Згодом вже сам Глейкер поцілив на виконання у дальній кут без шансів для воротаря - 2:0.
Після мініперерви гра продовжилась. «Кривбас» продовжував грати попереду активніше, але доволі швидко пропустив у власні ворота. Після прострілу справа Вілівальд ненароком зрізав м'яча повз Кемкіна – автогол – 2:1.
«Теджон Сітізен» після цього відчув більше ще більше впевненості та згодом перевернув все з ніг на голову. Швед Людвігсон замкнув фланговий простріл – 2:2, а високий Олівейра виграв другий поверх після кутового та точно пробив у ближній кут – 2:3. Зазначимо, що між двома пропущеними голами Араухо не реалізував пенальті, програвши дуель кіперу.
Друга половина гри
На другу 60-хвилинку на поле вийшов перший зимовий новачок української команди, панамський захисник Джонс. Також відзначимо оновлений склад «Кривбасу»: за виключенням Бара Ліна, Джонса і Мулика всі футболісти представляли Академію і U-19.
Молоді хлопці гідно протистояли більш досвідченому опоненту та створювали непогані моменти. Двічі воротам загрожував Каменський. Спочатку він не реалізував небезпечний стандарт, а згодом пробивав з меж воротарського, але голкіпер відвів загрозу. Також мав класні моменти 17-річний Миронюк, але Фортуна відвернулась від Олега.
Мав роботу і Хома. Після одного з моментів він врятував «Кривбас» після удару впритул. Молоді хлопці, які сьогодні вкотре отримали від тренерів шанс проявити себе і отримали безцінний досвід, не полишали шансів на бодай гол до кінця спарингу, і це вдалось на 110 хвилині. 16-річний Задоєнко вивів один на один з голкіпером Каменського - м'яч вже летів у ворота, але на лінії його підправив у сітку Мулик - 3:3.
Наступний спаринг – 31 січня проти китайського «Тяньцзінь Тайгер».
24 січня 2026 року, субота. Зимові НТЗ. Spain Training Camp 2026. Контрольний матч №3. Рольян, Іспанія. Стадіон «Ла Торре». 12:00 (за київським часом). +9 градусів.
«Кривбас» (Кривий Ріг, Україна) - «Теджон Сітізен» (Теджон, Південна Корея) - 3:3 (2:0, 0:3, 0:0, 1:0)
Голи: Карлос Парако (Глейкер Мендоза), 7 (1:0). Глейкер Мендоза, 16 (1:0). Володимир Вілівальд, у власні ворота, 39 (2:1). Густав Людвігсон, 49 (2:2). Діогу Олівейра, 59 (2:3). Володимир Мулик, 110 (3:3).
«Кривбас» (Кривий Ріг) (стартовий склад): Олександр Кемкін, Тьяго Боржес, Володимир Вілівальд, Ян Юрчец, Карлос Рохас, Матвій Боднар, Андрусв Араухо, Максим Задерака (к), Глейкер Мендоза, Анте Бекавац, Карлос Парако.
На заміни виходили: Богдан Хома, Данило Сичов, Олександр Каменський, Ярослав Шевченко, Євген Маяков, Тимур Бутенко, Джозеф Джонс, Єгор Коробка, Володимир Мулик, Гліб Діпон, Бар Лін, Олександр Гладков, Іван Задоєнко, Олег Миронюк.
Араухо («Кривбас») на 55 хвилині не реалізував пенальті (воротар)




