Україна

Прем'єр-ліга

Туран: «Ми дуже поважаємо «Динамо», це найсильніший суперник в УПЛ»

2025-11-03 13:51

У неділю, 2 листопада, у центральному матчі 11-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 1:3 поступилося донецькому «Шахтарю». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера «гірників» Арди Турана.

– Насамперед скажу, що ми прожили дуже непрості дні після поразки від «Динамо» в Кубку України. Нам дійсно було непросто. Але важливо, що ми розуміли, як треба реагувати в цій ситуації і сьогодні нам це добре реалізувати, зробивши коректні висновки з кубкового протистояння.

Сьогодні ми дуже добре виходили в атаки, а наш оборонний блок був саме таким, яким я хотів його бачити. Ми гідно проявляли себе і в обороні, і позиційній фазі.

Що ж стосується пропущеного м’яча, то, на жаль, сталося те, що ми аналізували після кубкового матчу з «Динамо».

Але загалом, я повністю задоволений тим, як гравці нашої команди сьогодні проявили себе. Усі моменти, які відбулися в матчі, ми відіграли на високому рівні й заслужили на перемогу. Водночас три очки — завжди три очки, їх дають за перемогу над будь-яким суперником — чи то «Динамо», чи інша команда. Тож ми не піддаємося ейфорії, у нас багато роботи попереду. Але сьогодні гравці заслужили на гарне святкування.

Незважаючи на позитивний результат, ми не реалізували всі наші моменти. Могли забивати Очеретько, Конопля, Педриньо. Але, все-таки, ми зуміли зробити багато висновків із кубкової поразки від «Динамо», які були сьогодні корисні. І навіть нічия не була приємною. Тому я дуже радий.

Знаю, що до кубкового протистояння «Динамо» не могло обіграти «Шахтар» протягом п’яти років. Але ми дуже поважаємо «Динамо», і це найсильніший суперник у цій лізі.

dynamo.kiev.ua