Україна|
Прем'єр-ліга
Шершун: «Чому мене вилучили?..»
У 23-му турі Прем’єр-ліги «Волинь» у Донецьку переграла «Металург» із рахунком 3:1 і наздогнала за очками суперника в таблиці. Гру в столиці Донбасу прокоментували гравці луцької команди оборонець Богдан Шершун, півзахисник Ігор Скоба та нападник Алессандро Селін.
2014-03-30 10:30




