Мониторинг

Аналитика

Чудесный лоббист

Почему не Харьков? Просто нужно внимательно читать интервью президента УЕФА, посетившего недавно Киев. 

Василий ЧЕСНОКОВ, «ПРЕССИНГ»

2019-09-25 16:00

В разговоре с журналистами Александер Чеферин недвусмысленно высказался о реальных перспективах проведения в Украине матча за Суперкубок УЕФА или финала Лиги Европы УЕФА. Этот фрагмент опубликован на официальном сайте ФФУ/УАФ.

«В УЄФА діє практика, відповідно до якої перемогу отримує та заявка, яка буде найкращою. Якщо ви розбудовуєте інфраструктуру, то матимете можливість провести турніри великого значення. Ваша робота з розбудови спортивної інфраструктури та розвитку масового футболу досягла певних успіхів. Але не менш важливим є те, що в України є чудовий лобіст у Виконавчому комітеті УЄФА – Андрій Павелко. Це дуже сильний представник!» - сказал Чеферин (Ffu.ua 05.09.19).

В итоге все, кто питал иллюзии, насмотревшись рекламных афиш «павелковских деревень», остались «с носом». Поскольку заявка Харькова при всех декларативных стараниях ФФУ/УАФ не была признана «найкращою», а «чудовий лобіст» не оказался таковым на самом деле. Кто виноват кроме Павелко в том, что «весь пар ушел в гудок», даже не нужно гадать. Список сопричастных рекламоносителей – на самом видном месте, на том же официальном сайте…

«У робочій нараді щодо підготовки заявки Харкова на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2021, яка пройшла під керівництвом першого віце-президента Федерації футболу України Вадима Костюченка, взяли участь представники ФФУ та органів місцевої влади.

За результатами зустрічі було створено місцевий організаційний комітет із підготовки досьє заявки та призначено відповідальних керівників. До складу комітету ввійшли: від Харківської обласної державної адміністрації – Анатолій Бабічев, від Харківської обласної ради – Віктор Коваленко. Від Федерації футболу України оргкомітет очолив Андрій Бондаренко».
(Ffu.ua 29.12.18).

«Проведена дуже змістовна й надзвичайно важлива робота. Від імені Федерації футболу України щиро вдячний і голові ОДА Юлії Світличній, керівництву обласної і міської рад, адміністрації аеропорту Харкова й стадіону «Металіст» за злагодженість дій, підготовлені документи та надані УЄФА гарантії того, що регіон готовий докласти необхідних зусиль для організації футбольного свята найвищого рівня, яким, безумовно, був у 2018 році фінал Ліги чемпіонів УЄФА в Києві», – відзначив Вадим Костюченко. (Ffu.ua 01.03.19).

Футбольная общественность в соцсетях возмущенно разбирает по косточкам -  что же стало решающим фактором несостоявшейся суперкубковой мечты харьковчан. На сей счет среди множества эмоций присутствуют и вполне резонные, взвешенные мысли. Например, о том, что, курируй подготовку заявочных документов специалист с настоящим, а не поддельным, как у Костюченко, дипломом о высшем образовании, и результат для Харькова был бы иным. Изобилуют также акценты относительно коррупционной токсичности президента ФФУ/УАФ, чья репутация давно опустилась ниже плинтуса. Именно поэтому, считают болельщики, УЕФА и воздержался от очередного (после ЕВРО-2012 и финала ЛЧ-2018) солидного подарка Украине. Чудесный лоббист украинского футбола по фамилии Павелко, очень полезный для страны человек…

presssing.net.ua