Мониторинг

Аналитика

«Експерт», пенсіонерка та зниклі мільйони

Популярний журналіст Костянтин Андріюк поділився черговими скандально-кримінальними подробицями діяльності УАФ/ФФУ та її керівників на чолі з Андрієм Павелком.

2019-11-11 21:00

«Вибачте за багато буквів, але в них ви можете знайти доволі цікаву інформацію, – пише К.Андріюк на своїй сторінці в мережі Facebook. – Я продовжую стежити за діяльністю нашої доблесної УАФ/ФФУ та її не менш видатного керівництва

Отже, існує кримінальне провадження Управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві у підозрі з відмиву коштів.
В цьому провадженні фігурує ціла група компаній, яка працювала як конвертаційний центр.

Одна із компаній – ТОВ «МАСІМО ЕКСПЕРТ» (Код ЄДРПОУ 40617911).
За попередніми даними, від кінця грудня 2017 і до початку лютого 2019 ТОВ «Масімо Експерт» отримала за різні послуги від ФФУ/УАФ – кілька десятків мільйонів гривень!

ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!!!!!!!!!!!!!

Є підозра, далі ці грошові кошти перераховувались на рахунки підконтрольних фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб і обготівковувались.
Директором і єдиним власником зареєстрованої у м. Вишневому ТОВ «Масімо Експерт», яке здійснює багатомільйонні оборудки, є Романко Віра Василівна – 71-річна пенсіонерка, яка проживає у Львівській області.
Ось так...

Маю інформацію, що ДФС вже витребувала в УАФ/ФФУ всі документи щодо співпраці ТОВ «Масімо Експерт» та викликали повістками на допит Павелка, Костюченка і головного бухгалтера УАФ/ФФУ – Пантелусь.
Але...
Дані з боку УАФ/ФФУ правоохоронцям просто... не надаються.
І це в рамках відкритого кримінального провадження.

Знаю, що в Верховній Раді збираються підписи за створення тимчасової слідчої комісії по діяльності УАФ/ФФУ.
Підстава для розслідування є, оскільки на будівництво штучних полів по всій Україні в 2017-18 рр. було виділено – 1 МІЛЬЯРД 280 МІЛЬЙОНІВ гривень.
За дивовижним збігом обставин, гроші виділили за зверненням УАФ/ФФУ, коли головою бюджетного комітету був чинний президент УАФ – Андрій Павелко.
А пряме відношення до будівництва полів за бюджетні кошти та постачання на них штучної трави мали і мають фірми підконтрольні нинішній УАФ/ФФУ.
Якщо ця структура постійно декларує таку чесність та прозорість, то ось вона нагода – все показати правоохоронним органам.

Хто думає що УАФ/ФФУ не причетна до бюджетнимх коштів, то просто нагадаю про моє журналістське розслідування – «Операція-Федерація»
https://youtu.be/T26cJebjnHA
Через яке я був звільнений з телеканалу ЗІК.
А потім рекомендую всім і народним обранцям особливо, ознайомитися із висновком Рахункової палати
http://old.ac-rada.gov.ua/…/doc…/16759473/Zvit_3-2_2019.pdf…
Де чітко зафіксовано порушення: ініціювання Мінрегіоном та УАФ/ФФУ Бюджетної програми без належних економічних розрахунків і обґрунтування потреби; неправомірне затвердження проектів будівництва з вимогою застосовувати виключно покриття виробництва ТОВ «ФФУ Продакшн», підконтрольного ФФУ, що є порушенням принципів добросовісної конкуренції, максимальної економії та ефективності при здійсненні державних закупівель; здійснення підрядниками закупівлі штучного покриття та інших матеріалів за значно завищеними цінами; необґрунтоване здійснення 100% передоплати за договорами підряду на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям, що спричинило зловживання з боку підрядників.

Я сказав все що знав і виклав все, що й так лежить на поверхні!
Якими будуть ваші дії – панове правоохоронці та народні обранці України?»

footclub.com.ua